Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"#kušplaukiųistorijos #nerimastingosdienos
Neramios dienos kušplaukiškiams. Oi, neramios… Tai kaimo prieigose vietinis komendantas aršus konservatorius Visiškas Patriotas pamatė rusų tankus ir puolęs nelygion kovon vis dėlto juos įveikė, tai trapiems kaimo stogams ruošiasi smogti audros, ir galiausiai buvo prognozuojamas asteroido, dydžiu prilygstančio Vilniaus nacionaliniam stadionui, smūgis, išnaikinsiantis karosus beveik uždumblėjusioje Kušplaukių kūdroje. Nors iš tiesų tą dieną kaime užfiksuoti tik du smūgiai. Vieną atliko kaimo kalvis, garsėjantis savo teisybe socialdemokratas Ignotas. Ne, jis netrenkė kūju į priekalą, bet valstybės kūrimo įrankiu trinktelėjo į aną galą Žydriui Žydriukui. Po galais, universalūs gi tie socdemai! Visų galų politikai! Ir galiausiai kaimo parduotuvės darbuotoja šepečio kotu trenkė per kuprą Variokui Vargeliui, eilinį kartą bandžiusiam vogčia atsikąsti sužiedėjusio Armonaitės batono. Visokiausių įtampų užfiksuojama ir už Kušplaukių ribų. Tapinas vėl kibo į atlapus Užkalniui, Malinauskas demaskuoja Minedą, konservatorių šaika galinėjasi su Prezidentu G. Nausėda."
Nereikia šnekėt,kol dar niekas neaišku,priklausys nuo srities,tai ne užsienio reikalų komisaro portfelis Lietuvai bus skirtas,juk pasakyta
@pagarba premjerei #kušplaukiųistorijos #performansas
Kušplaukių kaimo gyventojas Paltis Lašiniauskas, Lietuvos krepšinio rinktinės fanas, sužinojęs, kad olimpinėje krepšinio atrankos rinktinėje nebus Jono Valančiūno, ne juokais supyko. Griebė per stebuklą išlikusį pradinės mokyklos griuvėsiuose rastą gabaliuką kreidos ir ant vienintelio pagrindinės Kušplaukių kaimo gatvės, vedusios į Gerovės valstybę, sveiko asfalto lopinėlio didžiosiomis raidėmis užrašė: AUKŠTAS, BET NIEKAM TIKĘS! Lašiniausko performansą pastebėjo socialdemokratas kaimo kalvis Ignotas. Po kelių dienų temstant pas Paltį Lašiniauską apsilankė gausus VSD agentų būrys. Tuo nemalonumai nelegaliai kiaulaitę auginančiam Lašiniauskui nesibaigė: gavo ultimatyvų kvietimą apsilankyti Prezidentūroje. Tai aišku, kad ne kavos atsigerti.
Premjerė laikosi solidžiai ir pavyzdingai, visa savo esybe jaučia valstybės vadovo antagonizmą. Kaprizingas.
Kaip šauksi-taip ir atsilieps !
geriau lysk į savo galvą ir susirask joje Landsbergį ir pasiklausyk ką jis tau pasakys.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų