Rašyti komentarą...
ministras nežinia iš kur norėjo reklamos. Eilinis praeivis būtu tą patį pakalbėjęs.
Nuo kada išmestas Seimo pirminikas Valinskas vadovauja kultūros renginiams Lietuvoje ir su Tapinu nurodinėja kas yra tautos priešai ir kaip stribai sudaro sąrašus?Ar čia ministrui jau normalu?Net aiškus ligonis Paškevičiaus sūnus užkliuvo o vlinskas turėjo atsakymai,kad tėvai atsako už savo vaikus,tai matyt ir dirba vsu etau už sūnelį seimo nari konservatorių sąraše.
@ff Vienintelis Valinskas šluoja kremliaus dainininkus. Dar reikėtu baumilą užkabint, tas tai vertas.
Teisingai tarybiniams paminklams dabartinė valdžia paskyrė daugiau dėmesio negu verta,vietoj ramaus darbo padarė poprenginiu,šou.Ir jeigu čia kova su Putino karine šaika ,tada visi lietuviai jau oro desantinikai,O šis prisitaikėlis liberalas Kairys toli nuo kultūros,arti prie pinigų nesugebėjo net unikaliam Lietuvos talentui aktoriui R.Adomaičiui suorganizuoti valstybinių laidotuvių.Be to nuo kada kariauja Ukrainos kariuomenėje o nedirba Lietuvoje kultūros ministru?
Berods kulturos paveldas, jo apsauga tai pavyzdys to kaip nereikia daryti norint issaugoti pavelda. Geros praktikos aplink apstu net pas artimus kaimynus. Jei manoma kad cia gyvenantiems nereikia lankyti ir didziuotis juo, pasistenkit nors del atvyksanciu turistu. Nemanau kad tai yra tik sios ministerijos galvos skausmas, tai bendras musu visu garbes reikalas.
Gėda seniūnams , savvaldybių darbuotojams , apylinkių\valsčių tautininkams , jaunalietuviams---kad savose seniūnijose išlaikė okupantų paminklus . O puikiausia proga nugriaut buvo po 1991-08-24 , kai juodai pralaimėjo Maskvos maištininkai komunistai. Tom dienom gi gangsterių vadą Leniną nurovė Vilniuje .
Mūsų mažoje šalyje neturi būti nei hitlerizmo, nei stalinizmo liekanų. Nei kaizerio, nei caro , nei Želigovskio garbinimo vietų. Kas čia šeimininkai ?
Bukena ideologinė brežnevinio zastojaus
Bukena ideologinė brežnevinio zastojaus
Šiz
@Bukena ideologinė brežnevinio zastojaus 1984 m. gimes,"bukena.....",cha cha cha.Negerai.....kai su galvyte negerai,tu pasidarytum milziniska darba ....sau,jei tyletum ir nerasinetum.
Pons ministre!Balvonu vertimas,naikinimas,sulaukia velnionisko demesio.Butent velnionisko,neretai isterisko dziaugsmo.O tai,reitingo taskai.Jei restauruosi dvarus,gausi tokiu niuksu is"nuskriaustuju"(viskas brangsta del simonkes,visks griuna ..del simonkes uzdrausto tranzito, t.t.).O cia ŠAST ir pilna reitingu sterble,bei aktyvus riksmai(baubimas),saunuoliai,reikia griauti,viesinti,saudyti,na ir finally-versti valdzia.O kulturos puoselejimui,marsiskoji dalis,nesuteikia indulgenciju.
bukalaurų vyriausybei nepavydžiu
bukalaurų vyriausybei nepavydžiu
tik premjerė „viršija Syso lūkesčius“ ir kažkaip pajėgia tvarkytis tokioje situacijoje ir su tokiais partijų pasiūlytais kadrais. Nemažai klausimų kyla dėl kiekvieno ministro. Kiek mažiau kritikos per pusantrų metų sulaukė nebent Navickienė.
Šitas ministras o kas jis ? Žmogelis paprastas o dabar ministras na tai reikia galia parodyt nors ir kvaila . Čia ne ministras o talibanas kuris viska griauna ir pasipūtes kaip kalakutas . Gėda už tokia valdžia .
@Tata O tau "ne paprastas žmogelis" tai kas? LDDP-istas, socdemas, LKP funcionierius ar bent iš komsorgų? Ar pyksti, kas paties ministru nepaskyrė? Nors techikumėlį užbaigtum.
@AA nu nu,Didysis vadas Grinevicius,baiges technikuma,todel nereiki cia lia lia.
@marx moterys pirtyje šnekėjo, kad galimai, net ne dieninį skyrių, o galimai , neakivaizdinį, padedant tėvų ''dovanėlėmis ''(? )
@marx tų laikų technikumo lygis buvo aukštesnis už šiuolaikinių bukolauru,dabar aukštasias baigia visiški debilai,už tėvų pinigus.
@... Tau ne "bukalaurų mokyklą", o ketvirtą klasę kaip tai pabaigus.
@AA Tamsta taip ir neužmiršti sovietiniu laiku vis ant liežuvio galo gal jau laikas praėjo jau 30 metu.
gal tikrai kultūros ministro kėdėje
gal tikrai kultūros ministro kėdėje
mažiau žalos padarytų koks kanapinis lgbt ir narkotikų aktyvistas, rūpintųsi tik siaura sritimi ir į paveldą beveik nesikištų.
Į viršų