Rašyti komentarą...
60 metų žmogus dar dirbantis, o tai kur kompensacija sergantiems kardiologinėmis ligomis? Net nejuokinga, bet graudu! Tai gi turim visą pasaulį išgelbėti! O kas lietuvį gelbės?
Širdies kraujagyslių programa moterims buvo iki 65 metų, dabar padarė iki 60. Tai bent daugiau paslaugų senjorams ir bobutėms. Griūk negyvas, juokauja žurnalistai
Širdies kraujagyslių programa moterims buvo iki 65 metų, dabar padarė iki 60. Tai bent daugiau paslaugų bobutėms. Griūk negyvas,
Pinigai dingsta , nes moka pijokėm bedarbėm ir bedarbiam ir net milijonieriam seimo nariam vaikų pinigus, jei mokėtų tik dirbantiems vaikų pinigus tai susitaupytų milijardai, ir tada galima būtų skirt tuos pinigus nemokamiems vaistams nuo 60m ir kita.
Vaida,ar tu galvoji kad būsi amžinai jauna? kaip tik senatvėje daugiausia ir serga žmonės,bet dėja šitoje valstybėje žmonės virš 70 metų lieka atliekomis,jiems nepriklauso jokios programos, kodėl? čia jau diskriminacija, išeina kaltas esi kad gyveni.
@Močiutė Po 70 lieka tik stipriausi, jiems gydytojai nereikalingi
Odontologo paslaugos pensininkams nemokamos? Nors nesigirtų. Dabar viena ilgalaikė karūnėlė ant implanto kainuoja 600-850 eurų (aš jau nekalbu apie implantą).Gali darytis protezus, šlifuoti sveikus dantis, kai kas plokšteles ir kasdien klijuoti. Klinikos skaičiuoja po 15-25 tūkstančius. Dabar žmonės ne pensijai turi taupyti, o dantims senatvėje...
@Gavusi paramą Aukokit Ukrainai, bus viskas gerai. Nauji dantys išaugs.
Tiesiog žiauru ! O ką daryti tiems žmonėms,kuriems virš 74 metų ?? Jiems niekas nepriklauso ?? Dirbo ,mokėjo mokesčius,o jau po 74- ių metų jokios med.programos nepriklauso. Nori gyventi,mokėk pats... visiškas žmogaus ignoravimas... Jei žmogus nesusirgo vėžiu iki šio amžiaus,tai nereiškia,kad jis ir nesusirgs. Ir jo nereikia tikrinti.
Uk, nuo 60 m.visi vaistai nemokami išviso!o cia giriasi nuo 75,o kiek išgyvena iki tų 75???
Gydo tik Adamkienę
@jore Jei būtų ne Adamkienė būtų laimingai numirus ir nebekankintų taip ilgai
Man labai idomu, kur tie pinigai I sveikatos kasa sumoketi dingsta, pvz uzsienyje uz dantu tvarkyma sveikatos kasa apmoka visiems nesvarbu kokio amziaus 50% ,o uz receptinius vaistus tereikia tik nuo 5 iki daugiausia 10 euru damoketi, o kas Lietuvoje tai kas 3 metai gauti kelis euru uz dantu protezavima, cia tai didziausias pasityciojimas is zmoniu. As sakyciau is vis atsisakyti tu mokesciu ir paciam zmogui susimoketi gydytojui, pagal ju ikainius ir tada nebereikes menesiu ar metu laukti kol gausi medicinines paslaugas.
@Ju Ko sapnuoji, gyvenu UK ir visos paslaugos uz dantu gydima susimoku pati , nesu gavusi kompensacijos.
@Terese Vokietijoje man apmokėjo daugiau pusę, turėjau sumokėt 1700, o sumokėjau truputį virš 600.
@Vida O aš Vokietijoj už dantis susimokėjau tris tūkstančius už viršuj dantų sudėjimą ir niekas nekompensavo.
@Ju kur cia toks uzsienis as irgi noriu :DDDD

Skaitomiausios naujienos
Į viršų