Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na mes nesiritam, o kylam, tik jie mums vis meto visokių,"akmenų ar pagalių "į gyvenimą, be rūpesčių . O grąžint jų dar nemokam.
Tie, kurie labiausia šaukia apie blogus praeitų kadencijų parlamentarus, juos jau gerokai aplenkė.
Neveikia privačių interesų derinimo įstatymas .Seimui išlaidavimo tvarką turi nustatyti prezidentas ,o prezidentui - seimas. Kai del savęs sukuriamos taisyklės ,tai verkia mokesčių mokėtojas...
Baikite taip mąstyt, kad seimo nariai "nesikuklina švaistyt". Faktiškai jie tam sutverti, kad JŪSŲ, aiškiau, VALSTYBĖS pinigus švaistytų.
Pasto paslaugoms po 2500 euru kiekviena menesi! Jauciu tos pasto paslaugos ne korespondencija, bet prekiu is OTTO katalogu pirkimai. Apgailetini valdziazmogiai!
Jiems gi reikia ir maza vis.O pensininkams kuris dirbo puse mazdaug amziaus ir turi vargana pensija seimunai mano kad nereikia.Baisu.Kokios jus dar Lietuvos norit!
Todėl ir naujus mokesčius nori įvesti, nes jiems patiems vis neužtenka. Eilinis žmogus seimui - melžiama karvė. Kada jiems bus gana?
VAGYS! KADA NUSTOSITE VOGTI?
O aš galvojau,kad vien tik tie kurie prieš pakliūdami į seimą gaudavo minimalią alga taip greitai apetitus užsiaugino, bet yra ir senbuvių...
Jiem negėda taškyt.eurus vargani lietu o o vargani lietviai jiems turi sunkiai dirbti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų