Rašyti komentarą...
I Haagos teismą juos visus paduot.Gal ten paaiskins jiems kas privaloma,ks ne ir t.t....
Idomu kas jiwms butu jeigu paduot juos į Haagos teisma už priverstynius eksperementus ant žmoniu.
Jau nebepazystu nei vieno skiepyto žmogaus, kuris būtų ne persirges covid, ir beveik visi, kaip sakant, sirgo nelegaliai, o dabar antikūniu tūkstančiai , tik skiepytis vistiek reikia. Beveik visus ir skiepytis ir neskiepytus jau virusas palietė ir, manau, kad skiepai čia jau visiškai nebepadeda.
Nei seimo nei virausibes nei prezidentas neturi kist nosies prie medisinos nes kai lenda matom visi naudos nulis nuostoliu niekas nebesuskaisuos
Pyderai jus visi kada dingsit is ekranu ir is seimo.Jau jus dvokiat visiems....
Na tada priverstinai gydom alkoholikus, priverstinai gydom rūkorius, narkomanus, sergančius AIDS ir TBC ir sifiliu uždarom į getus. Nes tai gerokai padidintos rizikos grupės, kurios ne tik serga užkrečia , bet ir dėl savo ligos daro sunkius nusikaltimus. Kodėl visi " užsiciklino" ties viena problema - kovidu ? Dar sykį noriu paklausti, kokią fizinę grėsmę kelia neskiepyti? Patikslinkit, prašau. Skiepytas užkrės neskiepytą - kas bus? Neskiepytas užkrės skiepytą - kas bus? Tai kur fizinė grėsmė? Ar jūs nepasitikit "vakcina" ir jos poveikiu sveikatai? Kas liečia psichologinę grėsmę, tai kodėl skiepytų, medikų ir valdančiųjų " svarūs" argumentai neįtikina? Gal problemos paieškokit kažkur kitur, o ne neskiepytuose.
@Lina Papildymas. Nemenkinu nei vienų, nei kitų tik noriu gauti išsamius atsakymus į savo klausimus. Pirma - koks galimas antikūnų kiekis po Janssen vakcinos praėjus keturiems mėnesiams? Antra - kiek visiškai neskiepytų šiuo metu gydomi ligoninėse ir kiek visiškai neskiepytų guli reanimacijose? Kodėl statistikos departamentas neskelbia kiek mirusių buvo visai neskiepytų? Kodėl siūloma revakcinuotis ir kito gamintojo vakcina, nors jos pagaminimo ir veikimo principai yra gerokai skirtingi? Kodėl pasitikėjimas informacija apie vakcinas ir skiepijimą mažėja? Juk neskiepytų liko ne tiek ir daug ir jų menka nuomonė, pasak skiepytų, negali turėti jokios įtakos.Tai normalūs klausimai, bet atsakymų aš negaunu. prašau, be postringavimų atsakykit.
Jei norim išsaugot savo piliečius ir iki minimumo sumažint mirtingumą nuo Covid19, kito kelio, apart vakcinavimas, nėra. Antivakseriai atvirkščiai, siūlo neskiepint ir gražiai išmarint. Ir kokia būt "graži natūrali" atranka! Bet antivakseriams.
@Algis Būtų geriausia tave pridurkai pirma numarinti, nerašinetum nesąmonių, apsisnargliaves ozy
@Algiui Atsiprašau kad įžeidžiau, matosi intelektas 100 balų
@Algis Pas patį logika geležinė, tiesiog super, kietas, tvirtas, tikras patriotas (deja tik anapilin) nelinkiu ten bet yra kaip yra
Arkliagalviai, eikite jūs na**** su savo tais visus jau užp*susiais tipo skiepais!!!!!
Būtina ,kad dirbantys su vaikais būtų skiepyti t.y.mokytojai ir kiti švietimo darbuotojai ,ir darželių-lopšelių darbuotojai vienareikšmiškai be diskusijų.Jei ne ,tada kodėl negali dirbti ir sergantys atvira TB forma,tada ir jų teisės suvaržytos.
@Rima Tai kad nėra jokio skirtumo skiepytas ar neskiepytas - paskutiniu metu serga visi vienodai . O platina pagrinde su GP nes jiems tokios išskirtinės salygos/galimybės padarytos.
@ZZZ Būtent platina ypač su pirktais GP pasais ir jų ne vienas tūkstantis,o serga taip ir jei suserga tai užkrečiamas laikotarpis ir kiekis išskiriamo viruso mažesni kelis kart.Ir išskirtinai elgiasi neatsakingai tie kurie nusipirkę tuos pasus ,nes jiem vsk pf. jie gi viruso nebijo.
zmones neskubekite pajute kad susirgote i ligonine juk sia liga galima kuo puikiausiai pasigydyti namuose tik neuzdelskite tarybiniais laikais zmones namuose issigydydavo plauciu uzdegima yra visokiu zoleliu antibiotiku ko jus verziates i ligonines
Į viršų