Reaguodama į Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės siūlymą mažinti išlaidas parlamentinei veiklai, Seimo Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija nutarė mažinti šias išlaidas 15 proc.

"Pritarėme vienam siūlymui - mažinti išlaidas parlamentinei veiklai 15 proc. Kokiu būdu mažinti - ar atsisakant padėjėjų, ar mažinant kitas išlaidas, tai čia jau techninis reikalas", - sakė Premjeras Andrius Kubilius, ketvirtadienį dalyvavęs frakcijos posėdyje.

Eltos kalbinti konservatoriai skeptiškai vertina I. Degutienės siūlymą sumažinti Seimo narių padėjėjų skaičių. Seimo vadovės nuomone, paprastai po tris padėjėjus turintys Seimo nariai galėtų pasilikti po du padėjėjus.

Seimo Pirmininkė taip pat siūlo nuo 1,5 iki 1 vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio sumažinti Seimo nariams skiriamas lėšas parlamentinei veiklai.

Pirmadienį, susitikusi su frakcijų seniūnais, I. Degutienė pasiūlė frakcijoms iki savaitės pabaigos apsvarstyti šiuos siūlymus ir pateikti savo nuomonę.

Seimo Pirmininkės manymu, jeigu Seimo nariai solidarizuojasi su visuomenė, jie lygiai taip pat turi susimažinti išlaidas.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-10-01 11:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai, kad tie padėjėjai tik algą ima, o nieko gero nepadeda. Būtina juos mažinti.
Atsakyti
0

p
partizanas
2009-10-01 13:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas edzias laikas surakint antrankiais ir pristatyt i atitinkama vieta.
Atsakyti
0

L
Lietįuvis
2009-10-01 14:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
MAŽINŠTI PROTINGŲ ŽMONIŲ BURĮ NEREIKIA, BET JIEMS MAŽINTI ALGAS IKI 2000 LITŲ REIKIA- JEI JIE PROTINGI TAI NOS SUPRAS KAI IŠGYVENA PENSININKAI SU 800 LT IR GERIAU PATARINĖS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų