Seimas rengiasi teisėkūros procese įdiegti elektroninį parašą

Publikuota 2012.05.04 11:02

LAIVAS 2012-05-05 07:02:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisiniame – politiniame gyvenime nuo viršaus iki apačios vyrauja dvigubi standartai.
Teisėtvarka politikų pastangomis telkiama ne kovai su užvaldžiusiais mūsų valstybę „oligarchais ir nusikalstomu pasauliu“ (anot Prezidentės), o kovai su politiniais oponentais: Pavyzdžiui A.Nezinsko egoizmas prarado bet kokį legitimumą vedinia altruistiškiausių ketinimų, autoritetas turi būti pripažintas arba legitimuotas.
Deja, Seimo narys A. Nedzinskas, galimai suvaidinęs savo paties vestuves, turėtų pasitraukti iš Seimo, tačiau, pirmiausiai turi pasitraukti iš Seimo moralinę prievartą taikantis asmnuo t.y. šito spektaklio režisierius ir sumanytojas. Antimobingo įstatymo Lietuvos Baudžiamajame kodekse specialaus straipsnio dėl mobingo nėra, amoralios veikos veiksmai yra absoliučiai nedraudžiami., bet yra bendros normos, jomis kriminalizuotas psichinės prievartos naudojimas. Išskirtiniais atvejais gali būti taikomas Baudžiamojo kodekso 148 straipsnis "Žmogaus veiksmų laisvės varžymas", jame numatyta atsakomybė už vertimą elgtis pagal kaltininko reikalavimą, kai naudojama psichinė prievarta nukentėjusiam asmeniui ar jo artimiesiems. Įrodžius nusikaltimą, gali būti baudžiama laisvės atėmimu net iki 3 metų“.
Pagal ES derektyvas “darbdavys” privalo užtikrinti, kad “darbuotojai” nepatirtų žalos dėl darbo, įskaitant ir stresą darbe. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 118 straipsnyje nurodyta, kad atlikdamas savo funkcijas, prokuroras yra nepriklausomas ir klauso tik Konstitucijos ir įstatymų. BPK, Prokuratūros įstatymas suteikia prokurorams įstatymais apibrėžtas plačias teises ir įgaliojimus tiek vadovaujant ir organizuojant ikiteisminius tyrimus, tiek juos atliekant. Antimobingo įstatymo Lietuvos Baudžiamajame kodekse specialaus straipsnio dėl mobingo nėra
Per dvi dešimtis neteisybės metų mirė moralė, po to - dora, o dabar Tai byloja apie teisinės valstybės nebuvimą, pakerta ir taip menką pasitikėjimą valstybe, norą joje gyventi, jai dirbti ir kurti, demoralizuoja visuomenę. Antimobingo įstatymo Lietuvos Baudžiamajame kodekse specialaus straipsnio dėl mobingo nėra….
   ATSAKYTI
IQ 2012-05-04 20:29:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pas mane valstybej jau 22 metai tas el parašas yra/?????????   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų