SEB interneto bankas stringa visą dieną – iki 18 val. jis dar neveikė papildyta 18.23 val.

Pirmadienio rytą vėl sutriko SEB interneto banko veikla. Visą dieną daliai klientų strigo banko teikiamų paslaugų veikla, tačiau iki pirmadienio 18 val. užtikrinti interneto banko veikimą nebuvo pavykę.

 

Bankas pranešė, kad sutrikimai toliau šalinami, o banko klientų aptarnavimo skyriai antradienį atsidarys viena valanda anksčiau.

Anot banko pranešimo, atsiskaitymai visą dieną mokėjimo kortelėmis veikia kaip įprastai, be sutrikimų. Lėšas taip pat galima pervesti naudojantis mobiliąja programėle.

„Interneto banko veiklos sutrikimas šiandien yra susijęs su greitaveikos problemomis. Baltijos IT specialistų komanda visą dieną šalina sutrikimus“, – pranešime cituojama SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

Pasak jos, dalis klientų, kurie naudojasi banko mobiliąja programėle, pervedimus atlieka joje. Dėl to išaugo programėlės naudojimo apkrovos, ji veikia lėčiau nei įprastai.

„Šiuo metu kai kuriems klientams neveikia interneto bankas arba veikia lėčiau nei įprastai, mobilioji programėlė ir atsiskaitymai kortelėmis veikia be sutrikimų“, – sakė banko komunikacijos projektų vadovė Jovita Bazevičiūtė.

J. Bazevičiūtė pirmadienio vakarą naujienų portalui tv3.lt sakė, kad bankininkystės veiklą viliamasi atstatyti netrukus.

Šiuo metu sutrikimai šalinami, tačiau kada tai bus padaryta, ji negalėjo atsakyti.

Banko veikla buvo sutrikusi ir šeštadienį. Kai kuriems klientams neveikė arba veikė lėčiau nei įprastai mobilioji programėlė ir interneto bankas.

SEB bankas teigia, jog interneto banko veiklos sutrikimas šeštadienį ir pirmadienį nėra susiję.

„Savaitgalį SEB banke buvo vykdomi IT veiklos tęstinumo testai, dėl to kurį laiką buvo sutrikęs paslaugų internetu teikimas klientams, o šiandien sutrikimas susijęs su greitaveikos problemomis. Sutrikimo priežastys nustatytos, IT specialistų komanda šalina sutrikimus, labai atsiprašome klientų“, – teigė J. Bazevičiūtė.

REKLAMA

Ji atkreipė dėmesį, kad interneto banko veiklos sutrikimas šeštadienį ir pirmadienį nėra susiję: savaitgalį banke buvo vykdomi IT veiklos tęstinumo testai, dėl to kurį laiką buvo sutrikęs paslaugų internetu teikimas klientams, o šiandien sutrikimas susijęs su greitaveikos problemomis.

Sutrikimo priežastys esą nustatytos, IT specialistų komanda šalina sutrikimus, labai atsiprašome klientų.


Rašyti komentarą...
S
Seipsau
2019-10-28 11:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip nutinka tada , kada is klientu uz bankininkystes aptarnavima nuskaiciuojami pinigai ir uz juos niekas nedaroma. Norima pigiai prasisukti ... . Vilniaus bankas , vienas is biedniausiu banku. Provincijose nebera nei bankomatu. Klientai priversti vazyneti po 20 km.nuotolio nuo namu , kad kur rasti seb.banko banomata nuimti grinuosius pinigus.. Ar tai ne absurdas?
Atsakyti
0

v
vilma
2019-10-28 11:38:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gailą šitiek mętų esu to banko klijentė,ir vis tikiu ,kad bus gerai,jo provincijose negalimą paiimti pinigų reik vykti toliau o senam žmoguj sunkoka,
Atsakyti
0

k
klientė
2019-10-28 18:25:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
naudojasi mūsų pinigais, procentų jokių,ima dar patarnavimo mokesčius ir nieko gero. Galvoju, kad reikia iš ten išeiti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų