Rašyti komentarą...
NATO rytinio flango stiprinima rengia jos vadovybe o ne LR uzsienio polikai.
Pats laikas siusti Surajeva i Bundenstaga, kad uzduotu tiesius ir teisingus klausimus.:)
vaikai daugiau jau neberūpi ?
Šakalienė vos laikosi nepuolusi ant Landsbergio kaklo ir jo neišbučiavus, jam neatsidavus. Sunku Šakalienei.
Šakalienės kariuomenė - šakalas, makalas, pliurpalas, povyza lyg mėtą prarijusi. Ką paliko Butkevisius su Oleka - auksinius šaukštus, ką paliko Skvernelis su Grybauskaite - surūdijusius kalašnikovus. Pagarba Landsbergiui, kad jis bent mato kad reikia tiesą sakyti, o ne šakalienės šakaliukų kariuomenės vogimo politikos laikytis.
kai visi jo darbai naudingi rusijai tai aisku kodel jis taip elgiasi... juk klausimas su taivaniu naudingas rusijai - padeda suartet su kinija... trasu tranzitas pakirto lukasenkos galimybes priesintis putinui - naudinga rusijai... tycinis vokieciu puolimas prie ambasados naudingas rusijai nes nebus vokiskos divizijos... cia pasaka be galo ir viskas ka jis daro yra naudinga rusijai
Šakalienė nuo žodžio šakalys ar šakalas? Visų galų meistrė, nuo vaikų problemų iki užsienio politikos karo reikalams. Absurdas!!! Šakaliene, neturi hansai ko duoti, yra merkelės dėka pliki ir basi karine prasmę, solcas melagis tampomas merkelės yra lygiai toks pats, kaip ir merkelė . Vokiečiams kaput!!
Darželio mokytoja
Lietuva arogantiškas žmogelis, ne tik užsienyje,bet ir su savo kovotoju seime,kuris jau tapo lieuvių viršininku ir nurodinėja ,kas turi kur klupėti ir kam melstis.
Šakalienė NESUPRANTA. Straipsnio pavadinime - atsakymas į klausimą, kas vyksta. Kai už lango karas, pliurpalams ne laikas. Laikas daryti čia ir dabar.
@Vitalinis kad šį kartą Šakalienė teisi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų