Rinkimų rezultatas – konkurencija dešinėje

, Publikuota 2015.03.02 09:51

Aj 2015-03-03 09:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
T.Čyvui kasdienis partiečių kartojimas apie partiečių laimėjimus rinkimuose jau sapnuojasi ir priimamas už tiesą . Tai ar laimėjo Lietuvos eilinis LR pilietis tuose savivaldybių rinkimuose, ar jam atstovaus" lietuviška demokratijos tvarka " pakliuvę partiečiai, ar pagerės teisingumas ,sumažės emigracija? Kodėl rinkimuose nedalyvavo ir pusė balso teisę turinčių rinkėjų (tik ~47% dalyvių) ,o rinkimai vadinami demokratiniais,ar įvykusiais?   ATSAKYTI
GintarasS: Šunų lodymas 2015-03-02 14:35:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šunų lodymas – ne pati geriausia strategija partijoms. Pavieniai šuneliai iš šeimininko kartais už perdėtas pastangas būna net pagiriami, bet, kai be atvangos pradeda skalyti ruja pasikėlusių sargių, aplinkiniai neapsikentę pradeda ne tik piktintis, bet ir paima lazdą. Akivaizdu tai ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.
__Konservatorių kriošenų saviškių ir kaimynų kiršinimo politika pūliniais persiduoda visai jų sąjungai, todėl nebenuostabu, kad miestuose, kur geriau gyvena ne tik nusipelnę intrigantai, bet ir neemigravę kiti darbingi piliečiai - tėvynės išpardavėjų sąjunga silpsta, juos išstumia jaunesni visaėdžiai liberalai.
__Panašiai gaunasi ir kitiems tėvynės išpardavėjų gerbėjams, bandantiems įtikti saviems ir svetimiems šeimininkams. Ponia treptelėjo kojele ir socialdemokratai ypu sukrito veidais į purvą, džiaugiasi, kad ant jų dar netrypia karo šokio aršioji vietinių kovų ir juodų diržų mėgėja. Tuoj dar jiems po šaunyką įsegs ir pasiųs ukrainiečių oligarchų ir tėvynės ginti. Neaišku tik kurios, nes dažnas jų turi ne po vieną šeimininką ar sąskaitą.
__Rinkimai rodo, kad Tauta po truputį sąmoningėja, labiau pamatuotai atsirenka, bet pasitikėti nebeskuba. Negrabiai krito numazuroninti paksiečiai – negalima politikoje tik ambicijom ir lozungais gyventi, nes aferistai ir arkliavagiai ras progų ne tik išdurti, bet ir ant žaizdų druskos papilti. Liberalai pokerį lošia subtiliau, nors pakankamai bjauriai – matosi kaip kraujas nuo ilčių varva, o paplonintais liežuvėliais lyg ulbinaičiai čiulba.
__ Taigi nieko naujo mūsų ašarų pakalnėje. Ar bus Šimašius, ar Zuokas – pasikeis ranka, o metodai liks tie patys. Galima tik tikėtis, kad iki Seimo rinkimų piliečiai taps labiau pilietiški, patriotiški ir atsakingi už savo bei Lietuvos ateitį. Tautiečiams, bet ypač politikams ir pareigūnams linkiu paskaityti naują Vytauto Rubavičiaus knygą „Vėluojanti savastis“ – gal tada daugiau turėsime bendraminčių, kurie į Lietuvą žiūri ne tik kaip į pasipelnymo šaltinį ar durnių laivą, bet supranta, kad privalo kiekvienas kurti ir ginti jaukius namus sau ir Tautai.
__Ar būtina tokia valdžia, kuri išdrasko valstybę, kad tuktų tik parazitai, o net darbštūs piliečiai nesudurtų galų ir būtų priversti emigruoti, kad vardan neaiškių ar svetimų interesų būtume alinami, pjudomi, kiršinami prieš savus ir net kaimynus, kad tėvynėje darbas būtų nuvertintas, o mokesčiai ir pervertintos prekės duotų naudą tik spekuliantams bei lupikautojams, kad lietuvis būtų verčiamas atsisakyti tradicinių vertybių, padorumo, degraduotų iki darbinio gyvulio ar žvėries? Kodėl renkamės aferistus, išgamas ir vagis?
__Niekas kitas ir niekur kitur to pakeisti negali – tik mes esame atsakingi už savastį ir lietuvių išlikimą. Tik darbšti, dora, sąžininga ir geranoriška visuomenė bei jos tautiškas įrankis – valstybė leidžia atsakingai patiems vertinti būtį ir tradicijas, pasirinkti ir įgyvendinti amžinąsias ainių svajones – gyventi savo tėvynėje bendruomeniškai, darniai, laisvai ir laimingai.    ATSAKYTI
Dar viena išvada 2015-03-02 14:14:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geriau kreivai skaityti, negu kreivai rašyti - mažesnė kvailysčių sklaida.   ATSAKYTI
Tomas Čyvas 2015-03-02 13:46:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Niekas nieko nevadino šūdu ir niekas nesako, kad kunigaikščiai būtinai blogai rūpinasi miestu. Kažkaip kreiai skaitote.   ATSAKYTI
Čyvo išvada 2015-03-02 13:08:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Žodžiu, visos partijos - šūdai (tiesa, į socialdemokratus Čyvas žiūri kaip į numirėlius, apie kuriuos dera kalbėti arba gerai, arba nieko). Net meras Vaitkus, kuris taip gražiai rūpinasi Palanga, Čyvui pasirodo esąs "vietinis kunigaikštis", sukūręs nuo savęs priklausomų žmonių sluoksnį. Kažin, ar sutiktų palangiškiai su tokia "išvada", esą bukagalviai rinkėjai merus perrenka ne pagal jų sugebėjimus dirbti, o tik pagal jų pastangas sutelkti aplink save paklusnius vasalus? Už ką taip niekini tau nieko blogo nepadariusius žmones, a, Čyvai?   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų