Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
konservatoriai turi patirties -per pusę paros 27 000 balsų Šinonytei sugeneravo,nes išjungti nebesugebėjo
konservatoriai nori kad būtų galima balsuoti internetu, nes užsieniečiai, kurie daugiausiai ir balsuoja už konservatorius, turėtų didesnę galimybę balsuoti.
aš balsuoti neinu,turiu elektronini paraša ir tikrai balsuočiau internetu,tai kodėl to negaliu daryti?galiu notarui pasirašyti o balsuoti ne.durniu laivas!
@petras tai jei jums neaktualu, ka Lietuvos pilieciai isrinks i valdzia, tai tegu lieka taip , kaip yra.
Internetinis balsavimas nebėra slaptas balsavimas, todėl jo įvedimas įmanomas tik pakeitus Konstituciją ir įteisinus savanorišką neslaptą balsavimą. Kadangi stebime tendenciją mažinti piliečių privatumą, to galime sulaukti. Nors greičiausiai bus vienu mostu priimta ES (kaip unitarinės valstybės) Konstitucija, automatiškai panaikinant nacionalines Konstitucijas. Tada straipsnių apie privatumą ir slaptumą neliks. Bus kalbama apie tvarų balsavimą, tausojantį aplinką, propaguojamas jo naudojimas. Paskui bus kuriamos kliūtys įprastiniam balsavimui. Paskui bus baudos už kvietimą balsuoti netvariai. Paskui koncentracijos stovyklos arba baudžiamoji psichiatrija "radikalams". Ir tai ne distopija. Jau greitai.
@Bruknė pamršote paminėti, kad balsvimas privalo būti įtraukus. o geriausias įtraukis yra per prievartą:). beje, čia ne i temą šiek tiek, bet neseniai pakliuvo informacija, apie kurią anksčiau nebuvau pagalvojęs. kai kuriose salyse yra elektroninis balsavimas (balsavimas apygardose, ne internetinis), tai pasirodo, kad ten balsuojant negalima pažymėti dviejų kandidatų ar kitaip sugadinti biuletenio, tiesiog sistema nepriima. kai kurie žmonės taip balsuodami išreiškia tam tikrą poziciją, bet šitup atveju jau nebegali. menknienis, bet įdomu.
ne, nereikia internetinio balsavimo. nepatikimas. tiek del saugumo, tiek del galimybiu piktnaudziauti.
Cia reikalauja konservai ir tie pseudo patriotai esantys usienyje kurie nori mums rinkti valdzia jie negali is vis balsuoti kadangi cia negyvena nemoka mokesciu o nori tuo naudotis
@Išvis labausiai gal is to islostu net ne konservatoriai , bet laisves partija, nors is esemes tai yra tas pats.
Zinant korupcijos lygi lietuvoje - rinkimai taps beverciais visiskai. Darys kas ka nori internetu ir parodys skaicius kokiu reikia. Jau nesenai buvo skelbta kad Lietuvos interneto apsauga tragisko lygio ir daug hakeriu istisas duomenu bazes turi istrauktas is Lietuvos valstybiniu istaigu. Taip kad su tokiom sistemom kad butu rinkimai patikimi galim uzmirst.
@Pamirskit Taigi viskas gerai isisavins milijardus kiberviber saugumui
reikia tik įvardinti kas reikalauja ir bus aišku kam tai naudinga. konservatorių zombiai visada ateina balsuoti tad jei konservadoriai nori internetinio balsavimo kyla įtarimas kad planuojama falsifikuoti rezultatus.
Rusija naudoja balsavimą internetu, tai užtikrina, kad niekas nei prieš Putiną nei prieš jo partiją neturi jokių šansų laimėti. Kažas Lietuvoje nori sekti Putinio pėdomis ir užsitikrinti sau ir savo partijai amžiną pergalę...
Ruporai negali reikalauti. Jie tik perduoda tik tai, kas jiems liepta sakyti ir priimti įstatymo raidę.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų