Rašyti komentarą...
Tarp kurių esi ir tu
Iš komentarų matyti, kad Lietuvoje pilna parsidavėlių ir rusų pakalikų.
Lopata visiškai teisus. Ar jūs norėtumėt, kad per jūsų kiemą priešas bombas vežiotų?
Lopatai baisoka, tikriausiai po gero užgėrimo.
@Baisu Anksčiau konservų ir jų satelitų nuolatinė būsena būdavo: rusai puola. Dabar atvirkščiai: konservai ir jų satelitai mus tikina: - rusai nepuls.
Kuriais konservais tikėti?
@Cha Parūkytais šprotais tikek
Baigia susipykti......
Ar sofkiniai tik taip kalba kad nori kariauti , karo
Mes maži , ginklu neturime , nieko ….
Ar tie snekoriai paprasčiausi žmones iškrypėliai
Putinferstteherių Lietuvoje, pasirodo, dar likę. "Abejok sąjungininkais, nepasitikėj jais ir glauskis (prie ko?).Liūdna, bet "toje pačioje dievoje auga ir rugiai ir rugiagėlės (javai ir piktžolės)".
Visi matom, kad bepročiai viską gali. Išprotėjęs putinas su savo bepročių orkų gauja viską gali, jiems jokios sankcijos negalioja, tuo metu Uršulei, Štolcui, Makronui ir kitiems panašiems rusofilams reikia daryti taip, kaip putinas nori. Atrodo, kad Uršulei, Štolcui, Makronui ir kitiems panašiems su proteliu taip pat kaip putinui.
@Visi matom Turtingų valstybių vadovai niekai , joooooo
Mūsų ubagyne tik priesaika kietai išmokta nurungusime Rusija
Bailiams politikoje ne vieta. Deja mūsų politikai, kaip ir EU yra bailiai ir kvailiai priešakyje su merkel, makronu, sholcu. Kurie labai lanksčiai pardavinėja vovanu savo išanges.
@NA! O tu kas ??
Anūkas: "Daktare, aš noriu gulėti palatoje tik su Džordžu Vašingtonu". Daktaras: "Gerai. Sesele, kurioje palatoje guli Džordžas Vašingtonas?". Seselė: "Toje pačioje kaip ir Napoleonas, daktare".
Į viršų