Rašyti komentarą...
Teisingumo klausimas svarbesnis, nei ekonominės problemos.
Gailius su Giržadu bandė gaudyti ir sodinti mokesčių nemokėtojus ir kontrabandininkus, skirtingai nei milžiniška masė jų kolegų kitose jėgos struktūrose. Sodinti sukčius, kurie skurdina biudžetą, yra ne tik teisingumo įpratsato žodžio reikšme atkūrimas. Tai yra ir socialinio teisingumo įvedinėjimas, ko LABAI yra pasiilgę žmonės. Ir štai už tas sėkmingas pastangas Gailių su Giržadu nuima. Nuima ne Konstitucijoje numatyta valdžia, o šėšėlinė: spec.tarnybų, prezidentūros patarėjų ir buv.gen.prokuroro A.Nevėros įvardintos "teisininkų bendruomenės" triumviratas. Ši šėšėline valdžia tyčia dezinformuoja visuomenę, šantažuoja politikus-kyšinikus, manipuliuoja poligrafu ne pagal įstatymą, naudoja leidimus dirbti su slapta informacija tam, kad galėtų lemti teisėjų, prokurorų, teisėsaugininkų karjeras. Štai tokiais būdais nekonstituciniias būdais tas triumvirastas- šėšėlinis pseudoelitas ir perėmė valstybės valdymą, nes silpnas, iš dalies suikorumpavęs, iš dalies bevalis Seimas iki šiol nesipriešino.
Tik dabar pradeda rastis paralamentinė kontrolė, partijos pradeda rodyti valią sugrąžinti valdžią žmonėms.
Ar pasiseks, ar užteks jėgų ir pasiryžimo Seimo nariams atkurti Konstitucijoje numatytą krašto valdymą?
Ar užteks drąsos Seimo nariams sustabdyti slaptų pažymų virtuozus-poligrafus?
Todėl Seimui reikia padėti mitingais ir streikais sugrąžinti valdžią piliečiams ir jų išrinktiems atstovams.

Post scriptum: V.Landsbergis ir L.Kernagis , abu meno srities žmonės neturėję didelės administracinio darbo patirties, 21 metų skirtumu patekę į kritines lemtingas situacijas greitai, ryžtingai ir drąsiai priėmė sprendimus visuomenės labui.
Ar drąsiai sakoma tiesa, dori poelgiai ir ryžtingi veiksmai visuomenės naudai verti pašaipos, ar palaikymo?
Todėl raginu politikus, žiniasklaidininkus, apžvalgininkus, visus kitus žmones nusikratyti baimės ir pereiti į taikaus sukilimo už teisingumą pusę.
Neperšokus griovio jau rėkaujama : op,op ,viskas bus gerai.
netikejau kad magmolijav pasiduos tampama uz kasyciu .Ateinanciuose rinkimuose realiausia pretendenta i premjero posta matau tik VITALIJU GAILIU,pazystu nuo 10 metu,reto intelekto,principinga pareiguna kuriam yra svetimas giminystes svogerizmo sindromas kuris labai suviesejes dabartinieje Lietuvoje
„Norėčiau pasakyti, kad R. Palaičio neatleidau todėl, kad jis laikėsi visų būtinų įstatymų, atleisdamas pareigūnus“
Kitaip tariant,daviau laiko maksimaliai slėpti galus (gi "ministras ne prie ko")...
KAS UŽSAKO AR INSPIRUOJA TOKIUS GRUBIUS RAŠINIŲ PAVADINIMUS "ALFOJE"?:

"Premjerui, matyt, patinka, kai į jį šluostosi kojas, mano bendrapartiečiai"

"Kubilius neišlaikė moralės testo – valdžios lovys svarbiau nei atleisti FNTT vadovai"

PASIAIŠKINKIME:

Apie kokį kompromisą pas prezidentę kalbama? Tai tik pačios prezidentės panaudotas terminas, bet nemanau kad jis tikslus. Nors N.Pumprickaitės LTV laidoje fone buvo didelėmis raidėmis buvo sudėliotas lozungas "KOMPROMISAS PAS PREZIDENTĘ", bet kame realiaitas kompromisas buvo?

Žinoma, mes galime į nieką nesigilinti, užmerkti akis ir užsikišti ausis, atjungti savo mąstymą ir nueiti ramūs miegoti. Atseit, "turime kompromisą." Prezidentė, aišku, labai nori būti konflikto taikintoja. Būkime bent jau dėl šio siekio supratingi. Pati prezidentė, netenkindama premjero teikimo sukėlė visuomenėje klausimų audrą, o dabar, atseit, ji taikos teisėja? Gal paprasčiausiai šalies vadovė pabandė išsaugoti bent jau tuos likučius, kurie liko jos dangiškam įvaizdžiui katastrofiškai keičiantis? Jei buvo manoma, kad premjerą galima suriesti į ožio ragą, o jis vėl tylės "dėl šventos ramybės", tai taip neatsitiko, nes šį kartą buvo aiškiai peržengta moralumo riba. Tad jokio kompromiso nei premjeras A.Kubilius, nei TS LKD su LS negalėjo R.Palaičiui ir A.Čaplikui pasiūlyti.

Žinoma, galėjo daugumos koalicija tapti mažumos koalicija, ar, net keturiems ministrams pasitraukus, ši A.Kubiliaus Vyriausybė savo teises priverstinai susispenduoti. Gal ministras A.Gelūnas gerai dar net nesuprato savo aiškios pozicijos vertės, kuri, kaip sakoma, kai kam sumaišė kortas. Tačiau net ir toks variantas pernelyg premjero nebūtų labai išgąsdinęs, nes trauktis už moralės nubrėžtų ribų jis ne tik nenorėjo, bet ir politiškai negalėjo. Bendrapartiečiai būtų to tikrai nesupratę. Jei dabar pernelyg įsiaudrinę N.Puteikis ar A.Stancikienė bando įspirti premjerui ar net nusivalyti į jį kojas, tai geriau tegul nebando taip iššaukiančiai elgtis. Reikia pagaliau ir šitiems Seimo AK nariams sugebėti atskirti kur yra produktyvus ir prasmingas darbas, dirbant komisijos posėdžiuose ir kur tik "pašūkalojimai ant bačkos" norint papildomai atkreipti į save dėmesį. Būna Seimo TS KDP frakcijos susirinkimai, tai ten ir liekite savo aistras, gerbiamieji. Jei atvirai, tai galiu pasakyti tiesiai: Jums, politikos naujokams dar daug reikia mokytis diplomatijos ir kompromisų MENO.
Taip, meno, nes tokiose sudėtingose situacijose pasiekti optimaliai ir maksimaliai pozityvų susitarimą - nėra lengva užduotis. Ir dar. Paskaitykite gerbiami aktyvistai įstatymus ir teisines normas. Susipažinkite kaip pasikeitė situacija, kai V.Gailius ir V.Giržadas padavė savo pareiškimus į teismą su moralinių kompensacijų reikalavimais. Toks teismas dabar jau turi įvykti net ir tuo atveju, jei pertvarkius FNTT jie vėl taptų jos vadovais. Nežiūrint net ir teisminio proceso pradžios, premjeras, kiek suprantu, visai nesiruošia nusisukti nuo tų pareigūnų, kurie Seimo AK ir ne tik jos buvo pripažinti "ne prie ko" dėl " Snoro" informacijos nutekinimo. Tai akcentavo ir partijos pirmininko pavaduotoja R.Juknevičienė TV laidoje.

Visa tai, ką sako apie šiuos FNTT pareigūnus N.Puteikis yra prasminga ir tai nebus pamiršta, kol teisingumas nenugalės. Na, o A.Stancikienės grubios frazės tikrai netinka politikei. Netgi R.Ozolas tokių sau neleido, nors meile A.Kubiliui jis niekada nešvytėjo. Jo žodžiai kur kas geriau subalansuoti šioje situacijoje ir tai tenka pripažinti.

Tie TS LKD suformuluoti keturių punktų aiškūs programiniai siūlymai, kuriuos LiCS kažkodėl vadina ultimatumais, niekur nedingo. Jie jau pradedami įgyvendinti. Verta ir prezidentei suvokti, kad kuo ilgiau tęsis V.Gailiaus ir V.Giržado teismo procesas, tuo didesnes sumas jiems gali tekti išmokėti už tą laiką, kai jie buvo išmesti į gatvę. Jei teismas neturės kitų duomenų, o tik labai abejotinus ir skirtingus poligrafo duomenis, tai šansų, kad teisybė bus teisme atstatyta yra tikrai nemažai, net ir esant spaudžiamui teismui iš šalies. Tad būtų visai parsminga, jei šie kompetentingi pareigūnai turėtų galimybę darbuotis ir toliau mūsų teisėsaugoje daug nedelsiant. Tai gali įvykti įvairių reorganizacijų pasekmėje bei esant konkursams. Manau, kad potencialių konkurentų net į aukštas pareigas juose kažin ar atsirastų..

R.Palaitis aiškina, kad jis naujo FNTT vadovo paskyrimo dar neatliko, o tik pavedė Jusevičiui laikinai eiti tas pareigas.Taigi, ir R.Palaičio ankstesnių įsakymų atšaukimui teisinių kliūčių gali nekilti.

Kompromisą galima įžvelgti nebent tame, Kad TS LKD ir LS sutinka toliau kalbėtis su LiCS dėl tolimesnio darbo po tokių "chuliganiškų prisicirkinimų". Tai elgtis netgi padoru ir racionalu dėl valstybės bei visuomenės svarbių interesų energetinės šalies nepriklausomybės sprendimuose.

Tad SUMMA SUMMARUM, šį kartą antikorupcinės jėgos pasiekė nemažą pergalę, kad ir kaip to nenorėtų pripažinti visokie oponentai. Jos atgarsis, mano nuomone, turėtų pasiekti ir Seimo rinkimus rudenį, nes visuomenė gerokai pasimokė FNTT skandalo laikotarpiu.
Kodel Prezidente s i a n d i e n negalejo pasirasyti Premjiero teikimo apie nepasitikejima Palaiciu? Kodel ji vel nurode(si karta ne telefonu)paciam Palaiciui parasyti atsistatydinimo pareiskima? Kodel tai pasakyta jau po ivykusio FNTT konkurso? Kas galetu paaiskinti?
──╔╦═══╦═══╦═══╗
──║║╔══╣╔═╗║╔═╗║DALIA GRYBAUSKAITĖ
──║║╚══╣║─╚╣║─║║
╔╗║║╔══╣║╔═╣╚═╝║
║╚╝║╚══╣╚╩═║╔═╗║LIETUVOS PREZIDENTĖ
╚══╩═══╩═══╩╝─╚╝
──╔╦═══╦═══╦═══╗
──║║╔══╣╔═╗║╔═╗║DALIA GRYBAUSKAITĖ
──║║╚══╣║─╚╣║─║║
╔╗║║╔══╣║╔═╣╚═╝║
║╚╝║╚══╣╚╩═║╔═╗║LIETUVOS PREZIDENTĖ
╚══╩═══╩═══╩╝─╚╝
Kubilius ir prezidentė-gėdingas naujasis ,, Miuncheno suokalbis " ...???

,,Kompromisas" prezidentūroje šiandien: iš pradžių Grybauskaitė sukėlė vyr. krizę :pažeisdama Konstituciją atsisakė tenkinti premjero Kubiliaus teikimą atleisti Palaitį. Dabar pasiekė, kad padorių pareigūnų Kubilius ir Ko negalėtų atstatyti į pareigas. Bestuburis premjeras įvykdė ,,viceprezidento,, sukonstruotą (Markevičiaus ir VSD) sąlygą- pareigūnai negriš mainais į niekšelio Palaičio galvą...FNTT bus ,, reformuota" - panaikinta faktiškai (atiduota prezidentės žinion -prijungiant prie STT-viena iš numatytų ,, reformų'; krypčių
Padorus premjeras turėjo likti su mažumos vyriausybe, apsivalyti nuo korumpuotos Čapliko gaujos..
Bet šis menkysta kapituliavo ir išdavė dviejuose mitinguose gintus pareigūnus,,.
Prezidentė ir VSD savo pasiekė- partijų rėmimo aferos , tirtos FNTT , nebebus toliau tiriamos, nes FNTT kėdėje sėdi eilinis VSD globojamas žmogelis ir ji bus ,,reformuota,, , o abu pareigūnai eis ilgus mėnesius per teismus. Kur jokios teisingumo garantijos, nes viskas atlikta teisėtAI....(o dar VSD įtaka teisėsaugai ..)
Po parodyto viešai prezidentės bei Kubiliaus ir Ko amoralumo , bei niekšų pergalės (jų ,,kompromisas" tai mūsų organizuotos visuomenės siekių išdavystė) Vilniaus mitingo organizatoriams derėtų:
1. Suderinti ir paskelbti bendrą pareiškimą , pasmerkiantį lietuviškąjį Miuncheno sandėrį tarp Kubiliaus ir prezidentės, kaip org. visuomenės teisingumo lūkesčių išdavystę... Ar kažką panašaus..

2. Planuoti mitingą prie Prezidentūros ,,Miuncheno sutarčiai" pasmerkti ( pareigūnai ir visuomenė-tai išduotos Čekoslovakijos variantas) ir pareigūnams ginti , bei be ankstesnių dalykų reikalauti ,,viceprezidento" Markev. galvos...
Tylėti, kai mus , teisingumą ir pareigūnus išduoda neturime teisės...
3.Kaip minimumas- visuomenininkai galėtų naująjį Miuncheną pasmerkti Piketų banga visuose didmiesčiuose...
O ką mano padorūs piliečiai?
Netylėkime, nes kląsta vyksta mūsų visų sąskaita....
O Garliavos mergaitę jau anstolė bando vilkti ( ,,repetuoja,,) iš saugių namų...

Ska
Kaip jie visi nusibodo. Verciau galvotu kaip pagerinti zmoniu gyvenimus, o ne uzsiminetu intrigomis ir aiskinimais kas geresnis. Labai laukiu Seimo rinkimu. Balsuosime uz partijos TVARKA IR TEISINGUMAS kandidatus. Jie saziningi ir darbstus zmones, teikia puikius siulymus
Į viršų