Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vis nauji susirašinėjimai atsirašinėjimai netiesioginiai kaltinimai,betrūksta priekabiavimo su fak-ju,ką norėsime ta darysime (ša vergai)daba mes valdžia.O trumpiau tai i klausimus atsakymo NĖRA,ir nebus pvz.kgb bylos,nes vaiku vaikams bus iki tos lemputės kas tas kgb.
tai??? kaip ten tas sklypas uz 1e.. kaip tos dusines palangoj??? galima vardint ir vardint jusu nieko neveikimo ir uzsileidimo ant savo galvos - skes patys kalti
Seimas ir jo komisijos yra š
be autoriteto. Kas vadovauja seimui ir kieno palikuonis?
spektakliais... . Niekam neįdomu. Prisivalgėm spageti makaronų keliems gyvenimams į priekį. Žaiskite savo farsą be mūsų: žmonių.

BON VOYAGE!
Bet patys užsiima neteisėtu žmonių sekimu ir persekiojimu,galimai pagal užsakymą,ar nurodymą.
Ir Gėda ir Bėda Lietuvos Tautai - šioji keistokos sudėties Seimo sudaryta komisija ir ar galima tikėti ir patikėti komisijos pirmininku Baku - politiniai kliedesiais .
Komentarai dingsta - komunisto padlaižių mundurus skalbia.
Negi uzkabins?- Nelieciamuju banda?
Negi uzkabins?- Nelieciamuju banda?
""Konservatorių nuvaldymo savaitės apžvalga.

Kol korupcijos neišsklaidytame rūke paskirtas naujasis Krašto apsaugos ministras L. Kasčiūnas važinėja po Lietuvą/ukr ir pasakoja pasakėles apie kažkokį dygliuotą ežį, kurio neva negalės meška praryti, jo ''konservatorių''' partija sėkmingai naikina Lietuvos regionus.
Akivaizdu, kad sugriaus juose ne tik ligonines, mokyklas, bibliotekas, išnaikins ten verslo likučius, bet ir su pasibaisėtinomis reklamomis apie Lietuvą prisikvies neaiškių iš kitų šalių imigrantų, kuriems spygliuoti ežiai seniai delikatesas. Tam, kad tie naujieji imigrantai spėtų nekliudomi įsikurti, konservatoriai pasiremdami ,,politinės šizofrenijos" išvadomis, kurias jau pateikė antikonstitucinės komisijos Bakas, galutinai sujauks specialių tarnybų darbą, tuoj pakeis VSD ir STT vadovus, ir niekas nebetikrins ne tik baltarusių imigrantų, bet ir tų naujųjų, kurie dygliuotus Kasčiūno ežiukus valgys nevirtus. O kad geriau orientuotųsi naujieji Lietuvos atėjūnai, vienas konservatorių juokdarys pasiruošė pakeisti Lietuvoje kelių ženklus už 100 milijonų eurų.
Įdomu, Šimonytė dar prašys pinigų gynybai pakeliant mokesčius, ar jau nebe?
PS. Ta naujoji reklama, pagaminta už pusę milijono eurų, apie Lietuvos gyventojus, kurie dienos metu drąsiai šlapinasi Vilniuje ant sienų, jau sulaukė dėmesio trečiųjų šalių pagrindinių kanalų žiniose.
-Taip, kad, Laurynai, trauk iš rūko tą ežiuką, nes kol pasakoji pasakas kariškiams, nebeliks nei kam, nei ką ginti. Eik geriau tikrinti spygliuotos ,,kasčiunkės" prie sienos, nes tuoj, reklamos pagauti, imigrantai pasirodys.
______________________________________________________
---Reikia gintis nuo konservatorių valdžios ir tai turėsime progą padaryti tik per visus trejus rinkimus. Todėl eikime šįmet gausiai į juos ir išvarykime lauk tą konservatorių dvoką iš visų valstybinių institucijų, nes kitaip prarasime Lietuvą galutinai.''
@Negi uzkabins?- Nelieciamuju banda? O tau tinka, kai tokio lygio kontoros tikrina draugelių mergas?
Spaudimas - kai šitą skiria į postą, kur jis turėtų tarnauti valstybei, o ne komunistui nausėdai. Atidirbinėja už paskyrimą. Šlykštu, kokią aplinką sau susikūrė komunistas nausėda, kuo jis skiriasi nuo lukašenkos.
Jūsų žodžiai niekiniai.
Jūsų žodžiai niekiniai.
@Jo Tokia mada tapo ir Lietuvoje, jei nori kam pakenkti, staigiai sudaryta "komisija" nuspręs, kaip tai padaryti, nutarti ir nuspręsti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų