Profesija kitaip: prasideda netradicinis profesijų pažinimo konkursas jaunimui

Griauname mitus apie viešbučių ir maitinimo paslaugų profesijas bei kviečiame jaunimą dalyvauti modernaus profesinio mokymo konkurse „Re-think. Profesija kitu kampu“. Moksleiviai ir jaunuoliai iki 25-erių metų kviečiami atrasti virėjo, kepėjo, konditerio, padavėjo, barmeno, administravimo specialisto ir renginių organizatoriaus profesijas, o jas pažinus – pasitelkti kūrybiškumą ir fantaziją ir pristatyti šias profesijas savaip.

Konkurso dalyviai susitiks su įvairių įmonių atstovais visoje Lietuvoje ir jų darbo vietoje susipažins su kiekviena profesija, o viešbučių ir maitinimo paslaugų srities specialistai dalinsis su jais patirtimi, supažindins su savo darbo kasdienybe, specifika, iššūkiais ir nuotykiais. Tada beliks peržengti įprastas nuomonės apie šias profesijas ribas, atmesti viską, ką apie jas žinojote anksčiau, o atrastus naujus dalykus kūrybiškai įamžinti bei pateikti konkursui nuotraukas, vaizdo klipus, rašinius, piešinius ar ką tik sugalvosite. Tad šis konkursas – ne tik puiki galimybė jauniems žmonėms pabendrauti su profesionalais ir patiems „pasimatuoti“ dominančią profesiją, bet ir proga atrasti naujas būsimos savo karjeros galimybes bei lavinti kūrybiškumą.

REKLAMA

Konkurse gali dalyvauti moksleiviai ir jaunuoliai iki 25 metų iš visos Lietuvos. Norintys pateikti jam savo darbus, turi užpildyti formą, kurią galima rasti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Re-think. Profesija kitu kampu“. Registracija į konkursą vyksta iki gegužės 10 d. Kūrybinius darbus galima pateikti individualiai arba komandomis iki gegužės 25 d.

Konkurso dalyvių darbus vertins komisija, kurią sudarys kompetentingi viešbučių, maitinimo, verslo, meno ir kitų sričių atstovai, o simpatijas labiausiai patikusiems darbams socialiniuose tinkluose galės pareikšti visi norintys. Geriausiai įvertintų darbų autoriai bus apdovanoti vertingomis rėmėjų dovanomis, o nugalėtojų laukia pagrindinis prizas – kelionė.

Kvalifikuoti darbuotojai Lietuvoje labai paklausūs, todėl konkurso „Re-think. Profesija kitu kampu“, tikslas – padėti jaunimui geriau pažinti įvairias profesijas, kurias galima įgyti profesinio mokymo įstaigose, bei populiarinti profesinį mokymą, kuris niekuo nėra prastesnis už aukštąjį. Jis rengiamas įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje”, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Anksčiau vykusių Kvalifikavimo ir profesinio mokymo plėtros centro inicijuotų panašių konkursų metu jaunuoliai jau susipažino su įvairiomis inžinerinės pramonės specialybėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų