Rašyti komentarą...
''pakeliui atlyginimas už žalą''...juokdariai, na pasakykit, ar kas nors galėtų įrodyti, kad pav. po kokių 3 metų, pradėtų augti kokie nors neaiškios kilmės augliai, arba pradėtumėt sirgti kokia neaiškios kilmės liga?Ar nors vienas atsirastų toks žmogus, kuris galėtų patikėti, kad jam būtų atlyginta už žalą?Aš netikiu tokiom pasakom...
Kiaulių ūkis.!!!!
gana tylėti ir laikas visiems sukilti, užtenka būti avinais.
@Manau Jusu antivakseriu maza dalis su juokdariais dviem is seimo
@Manau Celofano nepamirškit, kur jūs be jo, dar pora aktyvisčių, tik basų, nuo Daukanto aikštės, dar kelis pijokėlius ir ...na ir kuo ne revoliucionieriai? Batraiščių nepamirškit kelnių kiškom užsirišt, kad Grindai mažiau reiktų gatves plaut, kai "revoliucionieriai" retiruositės.
@Manau Tikras avinas esi!
55 metus laukti, kad suzinoti kuom paskiepyjo..... Boostini absoliuto, rukytos sonines su cesnaku ir krautis paskutinius daiktus......kauke paliksiu prie sienos........
@!!! Ir manai, kad ten nėra Covid19, kaukių nereikia, tai gal emigruoji į mėnulį? Prieš rašant, kad ir įpykus, retsykiais reiktų pagalvot, kad visai kvailai nenusišnekėt.
@Algis uztenka ir i suvalkus emigruoti, ten tokiu nesamoniu nera.
po kadencijos, aisku jiems bus keliama, baudziamoki byla, tai cia faktas, tik naudos is to mazai, turim pvz. Masiulis, baranka su didele skyle
@egis Aha, reiškia bus naujas BK, Civilinis ir CPK? Ir kieno jis bus, antivakserių sukurtas ir jų balsais priimtas? Ar ne per aukštai užsišokta, turint 5% gyventojų palaikymą? Visi kiti rėksniai tai pakeleiviai, situatyvūs rėksniai, tai kaip, kursit naują Lietuvą? Ir kurioj vietoj?
@Algis ateis laikas, bus ir vaikas.
@egis Tikras juokdarys. Sapnuok toliau!
Kaip užsikrėsti ta liga? Dirbau beveik du metus diena iš dienos kontakte, slaugiau sergantį šeimos narį be jokios apsaugos, gyvename kartu, ir kaip nieko taip nieko. PGR mano neigiamas, antikūnų neturiu. Tai, ar yra koks būdas iš viso užsikrėsti ta liga, kad atšoktu su savo eksperimentiniais, neaišku nuo ko, preparatais?
@Klausimas Mes irgi ieškome šio viruso. A kaip nepasigaunam, taip nepasigaunam. Antikūnų neturime. Skiepytis nežadame. Užtat tokie atsparūs ir sveiki kaip mes, esame pavojingi ir neimunizuoti.
@Ana Labai smagu, kad yra žmonių, kuriems joks Covis 19 nebaisus. Tik šitaip manė ir tie 7550 mirusių nevakcinuotų nuo Covid, ar nebūsit apsirikę?
@Ana Tuoj susirksit omikronu ir nereiks girtis.
Tik į mano lavoną galės suleisti nuodus, nes niekas neturi teisės į mano kūną, kuris priklauso tik man, o ne kažkokiems nusikaltėliams prieš žmonijos populiaciją. Aš esu žmogus, o ne gyvulys ir neleisiu niekam tyčiotis iš savęs.
@OG Niekas nesako, kad nesi žmogus, durnius irgi žmogu, tik kad gamtos nuskriaustas. O jei pat tai darai laisva valia, tai tipiškas antivakseris. O tie, kaip taisyklė, visi melagiai: patys pasiskiepiję ir tik kitus kvailija. Panašu, kad ir esi iš jų, antrųjų.
@Algis Tai tu pasiskiepijęs - ar pats supranti ką parašei? Esu labai laimingas žmogus ir gamtos apdovanotas ir puikiausiai žinau kas čia vyksta.
@Algis nukvakėlis pabudo
@Algis o as tai galvoju, kad tas algis tik robotas, net ne zmogus, nes tik robotai gali buti uzprogramuoti malti ta pati ir nesugebti skaityti, bei anei trupucio mastyti, galvoje laidai, kurie prijungti prie akumuliatoriaus, bet akumai matyt senka, kad nusikalbejimai vis auga :DD
Mano sesė nutarė išvykti į Angliją, nes kur valyti užpakalius nėra skirtumo, o kadangi ten ne toks vergiškas atlyginimas ir pensija, tai priėmė tokį sprendimą. Svarstė ir abejojo, bet seimas padėjo apsispręsti.
O nuo ko skiepytis tiriamaisiais preparatais? Ar tai nuo omikrono, kuris ant tiek nepavojingas, kad net peršalimo simptomų ne visiems sukelia. Nuo ko privaloma, nuo gerklės perstejimo? Kaip iš vis pasigauti ta liga, jei net būnant kartu su ja turinčiu šeimos narių, neįmanoma susirgti? Ir neturiu jokių antikūnu. Dirbau su metus kontakte dienos iš dienos, slaugiau sergantį, o PGR kaip neigiamas, taip neigiamas.
Dešinieji pasirodė kaip menkystos ir daugiau tikėkimės jie į valdžią nepaklius. Jei seniau jie dėjosi kažkokiais patriotais ir tėvynės gynėjais, tai dabar pasirodo, kad apart faizerio finansinių reikalų jie nieko ginti nesirengia ir padėję skersą ant Konstitucijos, balsuoja pagal komandas.
Į viršų