Rašyti komentarą...
Smegenu ir pinigu plovimas ir daugiau nieko.
Kazkodel tymais ar vejaraupiais viena karta persigus ar skiepihantis kas 10 metu nebesusergama....
Komedija su parodija tęsiasi. Sėkmės dalyvantiems genetiniame eksperimente!
o tai kam tada paskiepytiems išduos tuos pasus,o gal pas juos antikūnių nėra ir jie laisvai užkrėtinės sveikus žmones jei ir vakcinuoti vis tiek užsikrečia ir kitus užkrečia,čia žmonių durinimas totalus,jau kalba kad vėl reiks trečią kart badytis paskui ketvirtą ir taip pasaka be galo,argi žmonės jūs nematot ką su jumis daro
@nu čia nėra nieko bendro su saugumu, tai panašiau į biznį, eksperimentiniu vakcinų gamintojų ir tai kas juos proteguoja, t y. skatina jų pardavimus.
Gerai cia visus durina ))))
Tai aisku,ir po dvieju skiepu zmones sirgo ir to imuniteto neturejo.Reikia kazkaip iskist ta vakcina kuri saldituvuose uzsigulejo.O po pusmecio prasides antra skiepu banga.Reikia kazkaip tuos pinigus isplaut.O tie pasai tai isvis durnizmas
Valdantieji farmacininku pakalikai
Narkomanai,toksikomanai tai dabar dar bus covidomanai.
Nesuprantu kaip visiems paskiepytiems gali išduoti pasus. O jeigu jie neturi jokio imuniteto? Tai taip išeina kad čia ne dėl pandemijos o dėl to kad priversti pasiskiepyti ir niekam neįdomu ar susidarė imunitetas ar ne.
Iki ko priveda žmonės išprotėjusi valdžia. Viena moteris ėjo specialiai pas sergančią drauge užsikrėsti, kad persirgti , kad nereikėtų skiepytis.
@Jane O kam taip sudėtingai, juk šiai ale ligai nereikia net jokių simptomų, galėjo pasidaryti kelis tuos vėjo kryptį rodančius testus, viena po kito iki pageidaujamo teigiamo rezultato ir viskas. Juk vien dėl to sveikus žmones pavadina "sergančiais", o po 10 d namų arešto automatiškai "pasveikusiais".
Į viršų