Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš tai dedu ant mūsų sušiktos valdžios.Ir žiūriu tik save savo šeima.Kaip jie mus mulkina taip ir aš bandisiu juos mulkinti.
Žmones jus ką šita koncerva eurokomisaru neduok dieve šita pydara.
@KKK Pyderas esi tu mulkis.
@Žmogus Koks tu žmogus, tu šakalas konservinių, ten žmonių nėra, vagys ir sukciai
Jei prezidentas vetuos tą,kurį rekomenduoja ES,valdančioji ten partija,tai rudenį jokių socdemų,jokių kitų nerinksime,specialiai rinksime dešiniuosius.Ir mūsų daug-jaunimas,išsilavinę, didieji miestai,užsienio lietuviai ir pan. TIK TAIP.Kalba baigta.Geros dienos.
Tik diedulis anūką dievina,daugiau ,nepasakyčiau
@Lordas Senis dievina, o anūkas nori el, srove pakratyti ką diedukas yra pridirbes
Lansbergiukas-pasiputes ,arogantiskas nemalonu ji matyti
Nesuprantu kodėl reiktų dievinti. Žmogus išdirbęs 50 metų negauna net padorios pensijos ir prašo Maisto banko paramos. Kai Gabrielius jau valdo milijonus. Suprasčiau jei jis būtų koks žymus technologijų specialistas, o dabar tik politikas mintantis iš žmonių mokamų mokesčių.
Bet mūsų "narcizas" su visa savo "narciziukų" kompanoji, tai iš vis tik pasibjaurėjimą kelianti kompany visoje Europoje. Iš kur tiek Lietuvoje RUNKELIŲ kad jis buvo perrinktas
Bet mūsų "narcizas" su visa savo "narciziukų" kompanoji, tai iš vis tik pasibjaurėjimą kelianti kompany visoje Europoje. Iš kur tiek Lietuvoje RUNKRLIŲ kad jis buvo perrinktas
Tai ka sau gali leisti "respublikos " zurnalistas ne visada tinka prezidento vyriausiajam patarejui.
Liežuvjį, jis turėtų valdyti kaip ir kojas, bet nesiseka.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų