Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip ta prezidente galejo kazka atleisti jei ji visiskai nesikisa i teismu darba ir apskritai ji kur kisasi...? tai kaip dabar cia iseina, dvigubi standartai kur nera uznugario kisasi ir trimituoja, o kur uznugaris yra tyli kaip pelyte ir ji cia ne prie ko, nors nusikaltimai garsus ir per visa Lietuva nuskambeje. CIRKAS.
@... atejo laikas pradet dirbti ir tauta jau tokiais bajeriais nebeagausi, o pries rinkiminiai tokie triukai primityvus ir atgyvene.
dar desimt eiktu atleisti . ir nereikia net spelioti ka , kurie paleidzia vagis istatyme uz uzstatus , cia kaip pvz
@zigmas kad atleisti tai reikia ju nemazai tik ar tuos ji atleidzia va kame saknys.
Vėl bando girtis ponia dėl pasitikėjimo LR teismais .Ar iš piršto laužti tie procentai ? Teismais dar labiau smuko pasitikėjimas ,kai KT pasididino sau algas ir su dvasiomis nustatė apie apmokamą gydymą Lietuvoj. Jau kalbama kaip apsieiti be KT per sąmokslo teorijas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų