Mišrios Seimo narių grupės narė Rima Baškienė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, prašydama visiems Seimo nariams pateikti finansinę šalies analizę ir Vyriausybės siūlymus.

"Valstiečių liaudininkų sąjungos atstovai Seime pritars tik tiems sprendimams, kurie bus pagrįsti skaičiavimais ir situacijos analize", - teigė parlamentarė.

Pasak R. Baškienės, socialiai jautrių įstatymų svarstymas Seime dar kartą įrodė, kaip svarbu konstruktyvi diskusija, situacijos analizė, konkretūs skaičiavimai. Ieškodami būdų, kaip išbristi iš sunkmečio, parlamentarės nuomone, visi turime siekti susitarimo, nes visi esame atsakingi už priimtus sprendimus.

R. Baškienės nuomone, socialiai jautriais klausimais reikalingas nacionalinis susitarimas.

"Prieš mažindami išmokas, pensijas, atlyginimus, turime aiškiai atsakyti į klausimą: ar tikrai nėra kitų biudžeto taupymo rezervų? Šioje situacijoje valdantieji turėtų tartis, pateikdami konkrečius skaičiavimus, ne tik su savo koalicijos partneriais, suinteresuotomis grupėmis, profsąjungomis, bet ir su Seimo opozicija. Šiuo metu papildoma politinė įtampa nereikalinga, o varžybos, kas bus "geresnis" teikdamas populistinius pasiūlymus, tampa nebejuokingos. Socialiai jautriais klausimais reikalingas nacionalinis susitarimas", - sako R. Baškienė.


Rašyti komentarą...
n
na
2009-07-10 13:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir snukelis sito personazos.Toks ziurkenas i kurio suri taikomasi
Atsakyti
0

n
nu
2009-07-10 13:53:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir man kažką primena.
Atsakyti
0

K
KK
2009-07-10 16:02:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin ar Undriaus galvoj finansinės padėties analizė ar košė paaiškinanti nuplikimo procesą?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų