Premjeras – pakeliui į Rio de Žaneirą

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ketvirtadienį išvyksta į Rio de Žaneirą, kur palaikys Lietuvos sportininkus olimpinėse žaidynėse ir susitiks su vietos lietuvių bendruomene.

Penktadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose premjeras palaikys Igną Navakauską, taip pat stebės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės ir Ievos Serapinaitės kovas moterų šiuolaikinės penkiakovės šaudymo ir bėgimo kombinuotos rungties varžybose.

Šeštadienį Vyriausybės vadovas olimpiniame kaimelyje susitiks su Lietuvai atstovaujančiais sportininkais ir treneriais. Premjeras taip pat stebės Justino Kinderio pasirodymą vyrų šiuolaikinės penkiakovės šaudymo ir bėgimo kombinuotos rungties varžybose, lengvosios atletikos varžybose palaikys Airinę Palšytę moterų šuolių į aukštį finalo rungtyje, jeigu ji ten pateks. Taip pat ministras pirmininkas stebės Eglės Balčiūnaitės pasirodymą 800 metrų bėgimo pusfinalio rungtyje, jeigu sportininkė ten varžysis.

Sekmadienį premjeras dalyvaus oficialioje olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje.

Pirmadienį Vyriausybės vadovas susitiks su Rio de Žaneire gyvenančiais lietuviais, o į Vilnių grįš trečiadienio vakarą.

REKLAMA

A.Butkevičiaus kelionė į Rio de Žaneirą buvo pakibusi ant plauko, jam prieš porą savaičių paskelbus, kad atsisako Vyriausybės darbuotojų nupirktų kelionės bilietų dėl per didelės kainos. Du verslo klasės bilietai premjerui ir jo sutuoktinei buvo užsakyti ir nupirkti už beveik 26,5 tūkst. eurų. Dar keturi bilietai ekonomine klase premjerą lydinčiai delegacijai nupirkti už beveik 21,5 tūkst eurų.

Pirkimo dokumentai rodo, kad ministro pirmininko pasipiktinimą sukėlusią bilietų kainą galėjo lemti pačios Vyriausybės pateikti itin detalūs reikalavimai jiems. Dėl to Vyriausybės kanceliarijoje inicijuotas tarnybinis patikrinimas.

Vėliau premjeras paskelbė į Rio de Žaneirą vyksiantis už savo lėšas. Jo įsigyti bilietai kainavo apie 2,2 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
S
Skitas
2016-08-18 09:07:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada premjeras - P A V Ė L A V O.
Atsakyti
0

r
rinkimai
2016-08-18 10:58:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norejo pasireklamuoti.o isejo kaip visada.mano nuomone
Atsakyti
0

n
nors
2016-08-20 23:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
i pragara
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų