• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė keletas skaitytojų pranešimų apie keistai besielgiančius asmenis Neries krantinės parke Kaune.

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė keletas skaitytojų pranešimų apie keistai besielgiančius asmenis Neries krantinės parke Kaune.

REKLAMA

„Galimai apsvaigę vyrai ir moteris buvo visai netoli vaikų žaidimų aikštelės. Nuoširdžiai bijau dėl savo vaikų, į parką nebeeisime“, – rašė viena skaitytoja.

„Facebook“ grupėje „Vilijampolė šiandien“ pirmadienį buvo paskelbtas įrašas, kuriame – užfiksuoti įtartiną elgesį demonstruojantys žmonės.

„Kada policija imsis veiksmų, kiek buvo skambinta, bet nesulaukiame pagalbos“, – rašė anonimiškai įrašu pasidalinęs grupės narys.

Šį įrašą komentavę žmonės teigė, jog „(…) moteris iš vaikų aikštelės išėjo šokinėdama… Stulpus apsikabinus stovėjo, galvą purtė… Vaizdelis kraupus… Kol tu iškviesi policiją, jų jau nebebus… Nes važiuoja į iškvietimą pusę valandos… Čia tiesiog turėtų Neries parke policija būti. Bet tik pasvajoti galima“.

REKLAMA
REKLAMA

Dar viena komentatorė rašė, jog „Policija sakė, kad nieko negali padaryti, kol jų nepagavo su doze, o kad jie jau susileidę nieko padaryti negali, o jie policijai irgi neslepia vartojantys. Manau, kad čia bergždžias reikalas“.

REKLAMA

Kiti komentatoriai teigė bijantys eiti į parką, o kiti spėliojo, jog netoliese yra narkotikų pardavinėjimo „taškas“, kur minimi asmenys įsigyja svaiginančių medžiagų.

Savivaldybė: informacija perduota policijai

Dėl Neries krantinės parko situacijos susisiekus su Kauno miesto savivaldybės administracija, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Gatulis komentavo, jog „Viešosios tvarkos skyriui situacija yra žinoma ir visa reikalinga informacija perduota policijai“.

REKLAMA
REKLAMA

G. Gatulis pridėjo, jog į pranešimus visada reaguojama ir kad situacija sprendžiama Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojų kompetencijų ribose.

„Daugiau informacijos konkrečiu klausimu turėtų pateikti policija.“ – teigė G. Gatulis.

Šiais metais policija fiksavo 8 pranešimus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) duomenimis, pareigūnai šiais metais gavo 8 pranešimus dėl Kaune, Neries krantinėje, esančio parko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Pusė iš gautų pranešimų – dėl galimai nuo narkotinių-psichotropinių medžiagų apsvaigusių asmenų, kita dalis – triukšmas, smurtas ir kiti įvykiai.“ – teigė Kauno apskr. VPK atstovai.

Pareigūnų teigimu, vieta jiems – žinoma, policija joje apsilanko ir patruliuoja dažniau.

Pareigūnai pataria viešoje vietoje pastebėjus įtartinus, galimai neblaivius ar nuo narkotinių medžiagų apsvaigusius asmenis, kuo greičiau pranešti skubios pagalbos telefonu 112.

Šaunuoliai, VISI - savivalda, policija, viešoji tarnyba - viską žino ir nieko nedaro (ar negali padaryti, nes gi ,,narkomanų teisės,, bus pažeistos). Žinot (man 57) vis pagalvoju, kad SSSR laikais ir tvarkos buvo daugiau, ir saugiau buvo
Gerovės valstybės naujienos :)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų