Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Urbanaite kartoja Putiną. ziodis
Vai....,vėgė..,žemai...... -prezidentu..NEBUS
4 kandidatai su skandalais,kuris išeis kaip kankinys-nugalėtojas....Reiks rinkt moterį,gana tų skandalų,prie Dalios buvo ramu,nepavyko net pseudo žurnalistei su knygom ją apteršti
O kas yra politologas? Kuom jis skiriasi nuo turgaus bobutės kalbų? Nu gal tik visokių tarptautinių žodžių daugiau vartoja. Taigi, politologė(-as) = TBS (turgaus bobutė(ar diedukas) sakė).
@Ne į temą tu jau politologas.
Noriu gerovės valstybės. Už kurį kandidatą tokiu atveju turėčiau balsuoti?
Darosi koktu žiūrint į Sieną ir Laisvės TV. Kaip jau ne kartą minėjau, neagituoju nei už vieną kandidatą ir neketinu ginti kažkieno verslų. Apmaudu, kad žurnalistai ir žurnalistiniai tyrimai naudojami siekiant įtakoti prezidento ir seimo rinkimų rezultatus. Tam metami didžiuliai pinigai, kurie nepatenka į rinkiminės agitacijos apskaitą. Galima įjungti kvailį ir apsimesti kad tai daroma vardan viešojo intereso. Nieko panašaus, tai daroma dėl konkrečios politinės partijos siekio geriau pasirodyti per prezidento ir seimo rinkimus. Švelniai tariant, tai yra apgavystės vidurį baltos dienos, prie kurių pripratome ir žiūrime į jas kaip į savaime suprantamą dalyką. Lyg to būtų negana, į trasą paleidžiama valstybinė įstaiga - Muitinės departamentas, kuris per kelias savaites iki rinkimų turi padaryti tai, ko nepavyko padaryti per „žurnalistinį“ tyrimą. Žmonės atsibuskit, ar jums vis dar mielesnė Putino Rusija ir Putino metodai? Kai atsibusit, gali būti per vėlu. Tai nereiškia kad kažkas negalėjo padaryti pažeidimų. Kalbu apie smegenų plovimo metodus ir piktnaudžiavimą įtaka.
pažįstam tave ,oi žinom
pažįstam tave ,oi žinom
@ts Jokių VVŽ nerinksime
Bet is kur tu tiek privise vatnikiniu koncervu . Nejaugi del koncervu durnumo visokios ulbinaites nesugeba savarankiskai mastyti. Nejau joms i viska nusispjaut ir rupi tik kad koks nors koncervas numestu eilini kasni.
@RM urbonaitė niekaip negali išeiti iš konservų ruporo vaidmens
Ką sužavėsi savo mąstymu?
Ką sužavėsi savo mąstymu?
@RM Jokio protavimo - vienos etiketės be supratimo.
Kur lietuviškos raidės?
Taivanio atstovybė ir pareikštas visiškas pasitikėjimas Landsbergiuku... Kaip po viso šito jį galima rinkti antrai kadencijai?
@Liūdnas vaizdelis Bukit tikras, ozio s..das neskesta...
is pakaunes garazo,nukloto bambaleis
is pakaunes garazo,nukloto bambaleis
musu sirdziu prezidenta-cilafana-pasodino specelei
@is pakaunes garazo,nukloto bambaleis Jjau juokinti, garaže tu, ir dar pakaunės. Jau ant tiek būt beraščiu!!! A, nors nesigėdink, nerašinėk.
Tik I Vėgėlė .Atsibodo tie seni korumpuoti snukiai , vienas nuo kito priklausomi
@Prezidentu gali būti ir įtikinai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų