Kai žiniasklaida paviešino slapta darytą Seimo pirmininkės I. Degutienės „išpažintį“ apie tai, kad ją seka, o Seimą šantažuoja prezidentė D. Grybauskaitė, skandalas tik plečiasi.

„Drąsos kelio“ kandidatas Audrius Nakas pripažino įrašęs pokalbį su I. Degutiene.

„Nemanau, kad paviešindamas Seimo pirmininkės I. Degutienės pasisakymus apie prezidentę D. Grybauskaitę, portalo ekspertai.eu vadovas ir Drąsos kelio partijos kandidatas į Seimą Audrius Nakas siekė populiarinti kurią nors iš politikių,“ – portalui balsas.lt sakė Politikos analizės ir tyrimų instituto vadovas Marius Ulozas.

Papirkinėjimų ir kitų skandalų kontekste, anot politologo, yra savaip logiška, kad nei prezidentūra, nei parlamento vadovės kanceliarija neskuba detalizuoti įvykių. Esą tiesiog nenorima priminti apie Drąsos kelią prieš antrąjį rinkimų turą, kur konservatoriai su „drąsuoliais“ daug kur susiduria.

Pasak M. Ulozo, apskritai nėra panašu, kad Drąsos kelias populiarintų ką nors arba siektų koalicijų. „Į juos niekas rimtai nežiūri. Niekas negalvoja apie juos, kaip apie rimtus koalicijos partnerius. Manoma, kad jie tuoj pat subyrės ir visi susirinks juos po gabalėlį,“ – teigia M. Ulozas.

Taip pat skaitykite:

Prezidentė galimai šantažavo Seimą?


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2012-10-22 19:15:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekalus raso sitas ponulis. Apgailetinas. Paskelbtas neiskraipytas irasas. Ir kiekvienas gali daryti isvadas be politologu propagandistu pagalbos
Atsakyti
-1

R
Rasa
2012-10-22 19:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek klausimų ir kiek atsakymų priklauso dar ir nuo apžvalgininko
Atsakyti
0

D
DP
2012-10-23 14:50:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Marius Ulozas, kaip toks naujai keptas savamokslis politologas, galetu pakomentuoti Darbo partijos balsu pirkima? Ar savu visgi nekomentuoja jaunasis politologas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų