REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors naujosios Kauno valdžios nuveiktų darbų sąrašas – apytuštis, valdančiuosius kur kas labiau garsina ginčai ir intrigos, kurių ašis sukasi apie savivaldybės administracijos direktorių Antaną Navakauską, rašo „Kauno diena“.

REKLAMA
REKLAMA

Kilusių nesutarimų koalicijoje neslėpė liberalcentristas Kęstutis Mikėnas – pasak jo, "vyksta ambicijų karas, ir tiek – kiekvienas nori daugiau praryti, užgriebti daugiau valdymo sričių".

REKLAMA

Koaliciją skaldo savivaldybės administracijos direktorius socialdemokratas Antanas Navakauskas. Būtent po jo ir Darbo partijai atstovaujančio administracijos direktoriaus Andriaus Stankevičiaus konflikto jau trečią savaitę Kauno valdantieji bando ieškoti išeičių, kad koalicija nesugriūtų. Tam sugaištama nemažai laiko, į antrą planą nustumiant miestui svarbius darbus ir procesus.

REKLAMA
REKLAMA

"Aišku, kad nesutarimai trukdo darbams. Kaip gali netrukdyti, jeigu jie vienas kitam raštus siuntinėja, skundžia?. Skyrių vadovai tuo tik naudojasi, – kalbas apie administracijoje kylantį chaosą patvirtino K. Mikėnas.

Jausdami įtampą koalicijos viduje, konservatoriai neabejotinai pasinaudojo situacija ir pradėjo kalbėtis dėl galimos naujos valdančiosios daugumos su visų partijų atstovais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

"Rudenį pradėjus dėlioti kitų metų biudžetą gali kilti rimtų nesutarimų, kur dėlioti prioritetus", – įžvelgė Kauno konservatorių lyderis Andrius Kupčinskas.

Tuo tarpu Darbo partijos atstovo R. Šatkausko teigimu, "koalicija stabili 99 proc."

"Nematau konflikto. Matau skirtingus požiūrius į tam tikrus klausimus, ir tai suderinama", – sakė vienas iš koalicijos "Už Kauną" partnerių Visvaldas Matijošaitis.

Paklaustas, ar ne per daug laiko skiriama ginčams, užuot ėmusis darbo, jis tikino, jog koalicijos susitikimai esą skiriami ir pokalbiams, ką daryti, nes miestas yra atsilikęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų