Policija vairuotojams siunčia žinią: štai kodėl teisė vairuoti turi būti atimta ilgam

Šiaulių apskrities policija paviešino informaciją apie baisią, girto vairuotojo sukeltą avariją. Pasidalinę vaizdais iš įvykio vietos pareigūnai klausia, ar nereiktų giežtinti bausmių tokiems vairuotojams.

4

Šiaulių apskrities policija savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino įrašą, parodantį „kas lieka iš automobilio, kai vairuoji jį girtas“.

Šiąnakt vidurnaktį neblaivus (1,78 prom.) 28 m. šiaulietis vairuodamas automobilį ALFA ROMEO, atsitrenkė į kelio apšvietimo stulpą. Nors mašina sumaitota, vairuotojas nenukentėjo.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Policija vairuotojams siunčia žinią: štai kodėl teisė vairuoti turi būti atimta ilgam

„Ar pritartumėt Seime siūlomoms pataisoms, kad girtiems vairuotojams teisė vairuoti būtų atimama 5 metams“, - po paviešinta informacija klausia pareigūnai, aiškiai rodydami tokių eismo įvykių grėsmę ir didžiulę žalą.


Rašyti komentarą...
G
Gintas
2018-02-21 12:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,kad alkoholizmo ir 10 tūkstantinės baudos, ir kalėjimas iki 10 metų nelabai išgydis... Tik švietimas ir netolerancija girtam vairuotuojui (laiku pranešant,atimant raktelius ir tt) per ilgesnį laiką gali pakeisti padėti. Nes dabar,kiek besugriežtina -poveikis būna tik trumpalaikis. Dar karta pasikartosiu baudos ir bausmės negydo...Kad ir kaiptu liūdna..
Atsakyti
-1

n
nesutinku
2018-02-22 10:31:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai padebet 3 ar 5 reiksames nelabai turi,,kitam padeda ir pinigine bauda,bet kokiam alkasui dzin,jis ir be teisiu vazines,ir baudos netures is ko moket,tokiem laisve reiktu apribot manau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų