Narkotikų prekybos taškas artimiausiu metu bus nušluotas nuo žemės paviršiaus, savivaldybė mėgins tai padaryti padedant policijai.

Trečiadienį Vilniaus policijos atstovai susitiks su savivaldybės klerkais ir mėgins susitarti, kaip sutramdyti romus dėl prekybos narkotikais, miško ir elektros vagysčių ir nelegalių pastatų.

Neoficialiais duomenimis, bus kalbama ir apie romų iškeldinimą už miesto ribų.

Romų taboras seniai virto miesto pūliniu, kur laisvai prekiaujama narkotikais, ten miršta žmonės nuo perdozavimo, prekiaujama vogtais daiktais, vagiamas miškas, plinta antisanitarija, vagiama elektra.

Per kelis metus mėginta nugriauti keletą nelegalių pastatų ir iškeldinti romus, tačiau kilus triukšmui procedūra atidėta.

Neseniai policija sulaikė tabore daugiau nei 20 asmenų, įtariamų laikius ir prekiavus narkotikais. Dauguma jų buvo moterys. Ikiteisminis tyrimas vyksta iki šiol.


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-05-09 08:20:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaži dar... Gal romai turi stogą ten ir ten, kad taip 22m netramdomas narkotikų biznis?
Atsakyti
0

A
Arnoldas
2012-05-09 09:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaitis neturejo informacijos kad Vilniuje yra vos ne legalus narkotiku prekybos taskas, nezinojo tiesiog!!! Uz toki darba reiktu teisti auksciausia bauda, organizuoto narkotiku prekybos tinklo organizavimas ir protegavimas.
Atsakyti
0

M
Moralas
2012-05-09 12:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prancuzijos pavyzdys but geriausia iseitis ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų