Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Man is vis keista kaip merginos su tais laukiniais isdrista vaziuoti. As jau geriau daugiau sumokesiu, bet liksiu sveika. Kuo maziau tures jie darbo, gal neuzsibus musu Lietuveleje.
ka renkate,ta ir gaunate
Beliko dar pasiskųsti policijai, kad maistas nelabai skanus buvo.
Kada sustabdysim tą integruotis nesiruošiančių baisaus mentaliteto žmonių invaziją?
Vyt lauk visus juodašiknius musulmonus kazachus ir visus kitus brudus ir nebus problemos.aš jai kviečiu boltą žiūriu kokia pavardė parašyta.
Tie, kurie kažką sugeba ir savo šalyse neprisidirbę - keliauja į skandinavijos šalis, Vokietiją, Pancūziją. Ten tikrai galima užsidirbti. Niekam tikę, beteisiai, teisti ir paieškomi per Baltarusiją renkasi Latviją ir Lietuvą. Nes čia niekas nesidomi, kas tu iš tikrųjų esi. O iš 1000 e lietuviškom kainom tu nieko neprasigyvensi.
Kurie kreipiasi į policiją dėl atšalusio ar nepristatyto maisto turėtų pasitikrinti psichinę būklę.
Lietuviai atsibuskite. Pažiūrėkit į Londoną, kaip jį anglai prarado, ir praras tuoj anglija jei nieko nedarys. Pasiduomėkit nuo ko tai prasidėjo. Boikotuokit visas islamistų paslaugas pradedant džihad taksi baigiant restoranais, kirpyklom ir maisto išvežiojimu. Jūsų kiekvieną kelionė ir jiem uždirbtas euras iš jūsų, atidaro terpę jų dauginimuisi. Kur jie ateina visur žudymai, prievartavimai ir vagystės
@SVARBU Viskas tai yra grazu, puiki ideja, bet kai eiliniam pilieciui tenka kviestis taksi ar naudotis vietiniu paslaugom, vis nesinori daugiau krapstyt pinigu.. nes pas Mahmuda visada bus pigiau. Tuom patriotizmas ir pasibaigia.
Na jo, daug kas pasikeitė per šį penkmetį....
Paprastas sprendimas. Leisti pasirinkti vairuotojo pilietybe. Izdeja8 varnele, kad tik lietuvis ir vaziuoji ramiai ir saugiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų