Rašyti komentarą...
Yra tokiu ligoniu kurie miskeliuose stovi ir studentes demonstruoja savo pasididziavima cia irgi man panasu ko ten demonstruotis man tikrai nesuprantama
O pabėgėlius irgi pakviesit į savo eitynes? Ten,kiek supratau,irgi iškrypėlių nemažai.O gal daugelis vien todėl ir pabėgo,nes talibai iškrypėlius baudžia mirtimi.
Nekest neuždrausit.Darykit ka norit ar sakykit ka norit bet tai nenormalu,iškrepymas
Va darbas reikia hitlerio,jiems vietą parodytų.
Dar gražu ,per psichikos ligonius,iš policijos turi atimti laisvadieni.Tie ligoniai tegu susimoka už apsauga,tai nors tiek bus kompensuota policijai.
svieto pabaiga.istorine Kauno Aleja sliauzia triumfuodami pydarai.matos kokia dabar valdzia,lenda y subine briukseliui,juk pasmerks pries visa pasauli, jeigu skriausi pydarus,dar sankcijas pritaikys.europarlamente dauguma pydarai,todel ir gina isgamas
OI KAIP ŠEŠTADIENĮ KAUNE TRŪKSTA NACIŲ! SU DUONA IR DRUSKA!
Nenorinčius šlykštynes gydyti priverstin
Nenorinčius šlykštynes gydyti priverstin
O kodėl policija gatvėse kontroliuoja išsigimėlius? Juos turėtų ne policija, o psichikai uždaryti į ligonines ir gydyti.
Visų pirma galima tikėtis provokacijų iš LGBTalibanui artimų "Antifa" padugnių. Juolab, kad jų draugužė buvo įsisukusi net į VSD viešųjų ryšių atstovės pareigas. Dabar, beje, ji rašo ir TV3 portalui. Neatmesčiau ir vienalytės meilės net labai nevengiančio Kauno kriminalinio pasaulio atstovų pasirodymo, ypač jeigu jiems už tai buvo sumokėtos "šaibos". Už dideles "šaibas" kiekvienas save gerbiantis "bachūras" ir pats vaivorykštinę vėliavą į rankas paims, netgi savo vienalytę meilę, kitą "bachūrą" už rankos paims. Net neabejokite.
Bet kur kas įdomiau atrodo tai, kad, sprendžiant iš viešai prieinamos biografijos, Kauno savivaldybę įpareigojęs suteikti leidimą renginiui VAT teisėjas Ramūnas Gadliauskas - buvęs Rusijos karininkas. Kitaip, kaip jis galėjo iki pat 1992m. tarnauti "sovietinėje" kariuomenėje? Man atrodo, visi tie VSD įspėjimai buvo teisingi, tik Lietuvai priešiškos jėgos organizuoja visai ne tą renginį ir neramumus jo metu, apie kurį tiek drebina orą "objektyvioji" purvasklaida.
@nutylima Pamiršai analizus po pypčiulpio iš burnos išsiplauti, išgama, kiaule, lašinių palti!
@nutylima Debylas į rankas!nei vienas bahuras kaip tu sakai nepaims,nusikalbejai.....
jai nežynai nekomentuok.,.
Kad jums aktualu ką su burnom ir subinem žmonės darbo. Patys jau ale nieko nedarot.. O jei nedarot tai nenuostabu kad toks didelis skyrybų skaičius ;DD susiraskit gyvenimus.
@Mldc Sakai, geriau kanibalizmas, kurio atvejai tokie dažni santykių aiškinimosi metu vienalytėse šeimose, geriau už paprastas skyrybas?
@juokinga Nu tai niekas taip grubiai nedaro. Užjaučiu jei nukentėjai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų