Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Drastiškai sumažėjus LT gyventojų skaičiui būtų logiška sumažinti ir seimo narių skaičių.
Sutaupytumėm,būtų mažiau šaršalo,pykčio ir pjautynių.
Didelė dalis seimūnų -statistai.
Smagu,kad vel atsirado,kazkur dingusi,Sirvintu Motina.Jau issiilgome jos zinuciu,ideju,pareiskimu ir kas be ko ,MINCIU!Moteris pareiske,kad emesi ilgo ir juodo darbo,atgaivinti Sirvintu krasta,paversti ji klestinciu.Metosi pastabomis,patarimais,net insinuacijomis,,kitiems ,bet......pirmu numeriu eina DP filialo Regionu partijos sarase i EP:DDD.Tai ne ilgam Sirvintuosna ji prasibrove,startelis i aukstesnius lygius.Iseina melavo.Kaip beje ir iki tol.Bet,kol minkstos galveles, mano darantys "pagada" savo reksmingais balsavimais,taip ir bus.
Kaip tai Pinckuvienei liežuvis apsiverč?
Juk tai "geriausia, kas galėjo įvykti Lietuvai", nu!
Mažiau tratinkit kur pakliuvo ir užteks tų pinigų
Skaitai ir matai kokia buku mankurtų kremlinių armija komentuoja
Siulau uzdrausti koncervatoriu partija geroves valstybeje, kaip kenkencia saliai ir jos pilieciams.
@Ramus Teisingai! Uždrausti visas parcyjas! Telieka komuniagų parcyja!!!
Jūs ponai komentatoriai,bent rašyti išmokite.Dabar vieni keiksmai-lygis aiškus.Pasiūlyti nieko nesugebate,tai bent išsikeikiate,nes net patys nesuprantate ką rašote.Atrodo,kad iš 100 komentarų tikvieną žmogus rašė.
@Vidmantas Tu cia nepervedinek temos, cia diskusija ne apie gramatines klaidas, nepatinka neskaityk, tokiu gramatiskai teisingai rasanciu pilnas seimas, ir ka ? Kai ner smegenu, tai ir gramatika nepades.
@Vidmantas Ir tas pats konservatorius
Nė viena partija nepasiūlė mažinti valdininkų armija
Ziurekite kaip uždirbti, o ne skura lupkit paskutine nuo zmogaus! Ar vald,ia sugeba tik mokesčius didinti?! Eikit visi n...kui tada atsistatydin kit isperos!!!
Ponios, nesugebate tvarkytis su valstybės finansais, užleiskite ši darbą žinovams. Nes tai ne jūsų asmeniška piniginė, tai mūsų visų pinigai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų