Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apsilankyti pas privačius daktarus godumas protąjiems atima...va tada pamatysite ko nematęodont. V.Povilanskas dusk.su 30m stažu jau dantų neatskiria drožia visus..
Tokios ale " specialistės" jau varo vėžį
Blia.blia blia Dabartiniu tauskučiu pliupimas Onkologija dabar kaip epidemija Kokia čia mityba kai iš gobšumo ypač išAmerikos tai atejo viskas chemizuota geetiskai modifimuota kokia čia darzoviu nauda kai ten tiek chemijos Ir viskas del turciu korporaciju isigalenimo vakaru pasauly Viskas pinigai turtai Tai ir kokie čia tauškalai apie sveika mityba Tai gal prieinama milijonieriams o kita dalis šeriama chemija
Iš tikrųjų,pienas ir pieno produktai yra NEREIKALINGI.Karves pienas tik vaikams,kol maži.
Labiausiai žmogaus sveikatai kenkia
Labiausiai žmogaus sveikatai kenkia
kvailumas
ar jus zurnalistai ,rasantys tokius straipsnius,bent isivaizduojate ,kiek kainuoja tokia mityba……..?… kiek kainuoja jautiena,gera vistiena,kokybiski vaisiai ir darzoves? alyvuogiu aliejus ir riesutai …? turetumet dalindami patarimus ,patarkite is kur zmonems gyvenantiems ir dirbantiems ir pensininkams Lietuvoje ,gauti lesas sveikai mitybai…..?
Palaidojau mama,daug pazistamu serga veziu,anksciau tiek tikrai nebuvo,mano puse gimines mire nuo vezio,o kad skelbiasi medikai,kad vezys isgydomas,tai cia blefas,kaip chemija gyde pries 30 -40 metu taip toliau ir tebegydo.
Dbr susirgus veziu,tikimybe uzsilenkti,labai didele,ypac jei agresyvios formos,tai cia greit viskas vyksta ir niekas nepadeda.Maistas isvis neaisku koks,jo pilna, bet nueini i parduotuve ir nezinai ka pirkt,net tos darzoves fig znajet ant kokios chemijos uzaugintos ypac ziema buna.aklaviete arba pats auginkis jei yra kur..manau sportas padeda pries vezi tikrai.
Kaip giliai reikia mąstyti, kad praleistumėte tokio lygio straipsnį skaityti visai Lietuvai?
@Valio Blemba tu susmastysi,kai bus jau velu..visoki maista t.y.slamsta zmones vezimais perka ir save nuodija,net nesusimasto ir dar pinigus moka,as uz dyka neimciau
Kokie atlyginimai Lietuvoje,tai tik belieka kirst popierinę dedrą prisfarsiruotą hemijos ! Kodėl Verygą,Dulkys niekada apie tai nešnekėjo ir nesneka ?
@As O tu zinai kodel per tiek metu nera vaistu nuo vezio ar veiksmingu gydymo metodu todel,kad farmacijos pramone tuo nesuinteresuota,jiems svarbu kuo daugiau parduot chemijos,ivairiausiu vaistu ir pan.
Šiaip straipsnis geras, patariantis naudoti visokį, bet tik kokybišką maistą. Anksčiau mažai kas šerdavo gyvulius antibiotikais ar augimo hormonais.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų