Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kol kas tokio įstatymo nėra,bet ateis nauja valdžia ir kas žino,todėl savo turtą reikia sužiūrėti ir saugoti,iš tikrųjų yra daug užsienyje gyvenančių savininkų,kurie ir neprižiūri,manyčiau atsižvelgiant į aplinkybes reiktų perspėti pirmininką,o čia sukūrus darbo grupę už atlygį nušienauti...
Seniai buvo laikas. Parazituojantys kitų kaimynų sąskaita savininkai vis vien nesutvarko ir užkrauna vargą kaimynams. Kiek gi galima kentėti?
taip galima įteisinti ir reketą,patiko sklypo vietą ir nusiperki pigiai,o priežastį visada galima sugalvoti
Ka jus darytumet jaigu is apleisto sklypo i jusu soda byretu supuve obuoliai,apleistam sodo name gyventu 13 katinu,onuo nepriziurimu medziu pavesis jusu sode jau nuo 3 val,
4 pastraipoj rašo kad planuojama parduoti sklypus kurių savininkų nėra. Niekas nekalba apie visų apleistų sklypų pardavimą.
Kai šalia 20metų bus apleistas sklypas ir visi lapai, šliužai ir t.t keliaus į tavo sklypą džiaugsimės! Kai atimti tai nuosavybė, kai tvarkyti tai nėra kam! Nori nuosavybės nusipirk kur nėra kaimynų ir sėdėk apsišikęs!
Taip ir reikia daryti su tais piktžolių daugintojais.
Cia kalbama apie sklypus, kurie buvo paskirti konkreciam asmeniui. Asmuo sumokejo cekius arba rublius, bet privatizacijos proceso nebaige. Yra dvieju rusiu nepabaigtos privatizacijos: tie kurie pasirase notarini pirkimo pardavimo is valstybes zemes sklypo tik neiregistravo RC, o yra tokiu kurie tik sumokejo cekius ar rublius ir toliau proceso nevykde. Tai jie dar ne savininkai. As sutinku su sodininku asociacijos vadovu, kad istatyme butina numatyti kaimynu, bendrijos nariu ar bendrijos pirminybes teise. O parduoti reikia nes cia kancia kaimynams ir bendrijai. Rc duomenu neturi . Jei pardavines is aukciono tai nekilnojamo turto agenturos supirks, o paskui apgyvendins soduose asocialius asmenys ir dar daugiau verksim nei nuo apleistu sklypu.
Nu cia tai cirkas.... Tai ka as turiu 40 hektaru nedirbancios zemes atimsit. Velniai krw del to I ne gyvenu toi debilu salt. Dubiska valdzia. Reiks pardot nx sukos ei aina nx
@Eugene Nei pats ėdu, nei kitam duodu. Super požiūris. Pritariu naujai tvarkai. Negali, ar nenori tvarkytis, parduok kitam kas nori.

LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suaugušiеms, nоrintiеms susiraasti partnęrį, nоrintiems pаsimylеti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų