Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visiems homicus sovieticus šis straipsnis ir URM politika nepatiko. Bet gera žinia, homicus sovieticus yra nykstanti karta. Mažaa nereiškia, kad tik kampe tyliai būti ir nieko nesakyti. Nustokit krūpčiot!
Žurnalistas išdėstė tai, ką nemaža mūsų visuomenės galvoja apie nevykusio ministro sprendimus, gėda dėl tokio ministro, nors liežuvis neblogai mala.tokiose pareigose neužtenka peizet ką galvoji cia būtina diplomatija pas kury nulinė. Ir ne joks čia didvyris, tik gėda daro Lietuvai.
O kur mūsų žurnalistai. Užsienietis parodė koks kvailys užsienio reikalų ministras.
@Seneka. Mūsiškiai ar bijo, ar nupidkti, aš taip manau. Koks drąsus kitų vaikams gyvybę atimti, tegul savus iš Amerikos parsiveža ir į Ukrainą.
Viešpatie,nuo tokio Asilo kaip gaires!
Pučia tą pačią dūdą kaip ir senolis
Šaunuolis Gabrielius. Kaip Lietuvos piietis dižiuojuosi savo užsienio reikalų ministru. Deja, daiktus vadinti tikraisisis vardais daugeliui yra sunkiai pasiekiama aukštuma tiek intelekto, tiek ir pilietinės drąsos bei orumo prasme. Bandymas įtikti banditui, jo agresiją tik stiprina ir Sakur'o klausimų formuluotės šia prasme yra giliai klaidingos.
@Eugenijus Reikia surinkti visus zydus gyvenančius lietuvos teritorijoje ir pasiųsti į karą ukrijoje, nugalėję jie galės likti tose taip siekiamose teritorijose.
Per jaunas ir nepatyręs užsienio reikalų ministras- galimai kiršintojas ir keliantis haosą.
Galimai :
1.kai Lansbergis priėmė Baltarusijos CIkanovskaja , tada Lukašenka norėdamas apsiginti ir ieškodamas draugų pasuko į Rusijos glėbį .Susipykome su Baltarusija .
2.Paskui galimai Putinas iššaukė Rusijos karą prieš Ukrainą.
3. Su Kinija -pats didžiausias pravalas.
Ar protingas (numatantis ateitį) mūsų užsienio ministras ?
2.
Susiginčijo ne Gabrielius
Susiginčijo ne Gabrielius
Susiginčijo žurnalistas. Kuris yra pagarsėjęs kaip netašytas stuobrys, vis bandantis kišti savo nuomonę ir visaip trukdantis visiems interviu su juo dalyvavusiems žmonėms išsakyti jų nuomonę. BBC turėtų būti gėda dėl tokio darbuotojo. Gerbiu BBC kaip puikų žinių kanalą, bet tokie "žurnalistai" nuleidžia BBC iki TV Rossija ir net dar žemesnio lygio.
Tas BBC žurnalistas yra pagarsėjęs
Tas BBC žurnalistas yra pagarsėjęs
tuo, kad dažniausiai ateina į pokalbį nepasiruošęs, nesiorientuodamas situacijoje, bet visada pertraukinėja pašnekovus, bando visaip įpiršti savo nuomonę, kurią turi susidaręs jau prieš pokalbį ir dažniausiai - klaidingą. Gabrielius - šaunuolis. Net ir visaip trukdomas, bet vis tiek sugebėjo pakankamai gerai paaiškinti žurnalistui viską: ir apie mažas valstybes, ir apie didelių valstybių netoliaregiškumą santykiuose su Kinija, ir dėl Taivano atstovybės atidarymo Lietuvoje. Šį kartą buvo tikrai ministro lygio argumentacija. Ne visada taip būdavo anksčiau. Šaunu
Taip, jau 4 metus metus landsbergija verziasi i vis aukstesni lygi...- kasdien vis sunkiau patekti pas gydytojus, specialistus ir ligonines!
Isvagiama LR milijardais!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų