Pavogti 400 tūkst. pažinčių portalo Darnipora.lt vartotojų duomenys

Lietuvoje įsikūrusias įmones atakuoti pradėję programišiai sustoti neketina. Penktadienį paaiškėjo, kad užsienio internetiniuose forumuose išplatintas dar vienas jų laimikis. Šį kartą patalpinta pažinčių svetainės Darnipora.lt duomenų bazė.

Tikėtina, kad šis programišių laimikis internetiniame puslapyje buvo patalpintas dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį. Duomenys – 2016 metų. Tarp jų yra užsiregistravusių vartotojų vardai, pavardės, elektroninio pašto adresai, šifruotas slaptažodis, registracijos ir paskutinio prisijungimo datos, praneša naujienų portalas Delfi.

Už šiuos duomenis atlygio neprašoma – jie platinami nemokamai. 

Pirminiais duomenimis, nutekėti galėjo apie 400 tūkst. asmenų duomenys.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai programišiai nutekino įmonės „CityBee“ vartotojų duomenis, taip pat lažybų svetainės orakulas.lt duomenų bazė.

Internetinę svetainę valdantys „Olybet“ tikina, kad jiems perėmus svetainę duomenų nutekėjimo nebuvo, tad gyventojai gali jaustis saugūs.

Programišiai nutekino internetinės svetainės orakulas.lt vartotojų prisijungimo vardus, elektroninius paštus ir dalį slaptažodžių informacijos

 


Rašyti komentarą...
0
000
2021-02-19 20:41:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tai neprašoma atlygio? Prašoma, tie patys 8 kreditai.
Atsakyti
0

1
1
2021-02-19 23:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi svarbu parašyt ir kuo greičiau paskelbt sensaciją, o išsitaisyt pirmoko klaidas ar patikrint faktus - nereikia. Ne tie laikai jau :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų