Pasikeitus Darbo partijos pirmininkui nariai praneša apie pasitraukimą

Darbo partijos pirmininke sekmadienį Kėdainiuose išrinkta Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė. Po tokio pasikeitimo partijos vedlio pozicijoje, kiti nariai nusprendė pasukti skirtinga kryptimi. Apie tai jau pranešė Vytautas Gapšys ir žemės ūkio viceministras Saulius Jakimavičius.

Šią žiną politikai pranešė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Ačiū visiems, kurie daugelį metų mane palaikė, bet po partijos pirmininko rinkimų neturiu kito pasirinkimo ir turiu palikti partiją. Negaliu leisti, kad Živilė Pinskuvienė manimi prisidengtų savo politiniuose keliuose. Linkiu visiems sėkmės ir politinių aukštumų ateityje“, - rašė V. Gapšys.

Su šia politike sietinas nenori būti ir S. Jakimavičius.

„Nesakau sudie, sakau - iki pasimatymo, bet nuo šiandien man su Darbo partija ne pakeliui...“, - rašė jis. 

Buvęs Darbo partijos pirmininkas europarlamentaras Valentinas Mazuronis stabdo narystę partijoje. Politikas BNS patvirtino, kad tokį sprendimą priėmė sekmadienį.

„Nauja partijos vadovė išdėstė savo požiūrį į partijos perspektyvą, veiklą ir panašiai. Aš manau, kad mūsų bioritmai nesutampa (...) Man su Živile Pinskuviene nepakeliui“, - BNS teigė V.Mazuronis.

REKLAMA

Jis sakė nenorintis detaliai komentuoti, kas jo netenkina Ž.Pinskuvienės planuojamoje veiksmų programoje. Politikas pripažino, kad rinkimuose palaikė Ž.Pinskuvienės oponentą - Ukmergės rajono merą Rolandą Janicką.

„Aš maniau, kad tai būtų geresnis pasirinkimas partijai (...) Man atrodo, kad tas kelias kuriuo dabar eina Darbo partija pasirinkdama Živilę, yra klaidingas“, - sakė V.Mazuronis.

„Man dirbti komandoje kartu su ja neišeitų. Šioje vietoje teisingas ir korektiškas žingsnis yra pasitraukti“, - pridūrė jis.

Savo poziciją plačiau paaiškino ir V. Gapšys.

„Morališkai jau išėjau, teisiškai išeisiu nuo rytojaus“, – sekmadienio vakarą BNS sakė V.Gapšys.

Darbo partijos pirmininke išrinkta Ž.Pinskuvienė viešai per suvažiavimą pareiškė, kad V.Gapšys turi sustabdyti narystę organizacijoje, kol nesibaigė problemos su teisėsauga.

„Bando manimi tik prisidengti, pati pasidaryti skaidri. (...) Živilė Pinskuvienė mano narystę nori sustabdyti ne dėl mano problemų, o dėl savo problemų“, – tvirtino po Valentino Mazuronio pasitraukimo laikinai partijai vadovavęs V.Gapšys. Jis taip pat buvo partijos rinkimų štabo vadovas.

Pasak jo, Ž.Pinskuvienė pati turėjo problemų su teisėsauga, buvo įsivėlusių į balsų pirkimo skandalą 2012 metais, dabar būdama Širvintų rajono mere pralaimi teismus atleistiems darbuotojams, savivaldybė turi jiems išmokėti kompensacijas.

„Ne Živilei Pinskuvienei stabdyti mano narystę partijoje, – BNS sakė V.Gapšys. – (...) Buvau pasiruošęs padėti be kuriam naujam partijos pirmininkui, maniau, kad mūsų partija solidesnė, kad jos pirmininkas elgsis solidžiau.“

V.Gapšys yra teisiamas Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, o šių metų rugpjūtį jam pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir stambaus masto kyšininkavimo. Pareigūnų duomenimis, būdamas Seimo nariu „darbietis“ iš „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio yra paėmęs apie 25 tūkst. eurų vertės kyšį, kad veiktų koncerno naudai.

Sulaukęs šių įtarimų V.Gapšys atsisakė Seimo nario mandato. Jis teigė tuometiniam partijos pirmininkui Valentinui Mazuroniui siūlęs stabdyti narystę Darbo partijoje, bet sulaukęs jo paramos ir patikinimų, kad to nereikia daryti.

REKLAMA

„Negalvojau, kad 13 partijai atiduotų metų baigsis tokiu man nemaloniu būdu. Viduje man skaudu. Deja, politika tokia, kad tenka priimti ir nemalonius sprendimus“, – BNS sakė V.Gapšys.

Jis atmetė galimybę ateityje grįžti į Darbo partiją. Politikas sakė neketinąs stoti ir kitą politinę jėgą.

Sekmadienį per Darbo partijos suvažiavimą jos pirmininke išrinkta Širvintų rajono merė Ž.Pinskuvienė.


Rašyti komentarą...
J
Je
2016-12-12 07:40:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,tai rodo kokie žmonės susirenka į LR partijas , kokios partinių idėjos ir tikslas. Manau ,tai buvo suburta šutvė lengvai prasimušti prie valdžios lovio ,o pralobus nueiti su kitais. Partijas valdantieji keičia keičia kaip čigonas kumeles....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų