Dokumentus atsisakiusį pateikti, pareigūnus įžeidinėjusį ir juos atleisti iš darbo grasinusį vilnietį pasieniečiai surakino antrankiais. Už tokį elgesį jam gresia bauda arba areštas.

Sekmadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajone, prie išvažiavimo iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, patikrinimui sustabdė taksi automobilį „Renault Espace“.

Vienas iš taksi važiavusių keleivių, 28-erių vilnietis, atsisakė pateikti privalomus čia turėti dokumentus. Jis piktinosi, kad pasienio ruože VSAT pareigūnai to reikalauja. Vyras, nuo kurio sklido alkoholio kvapas, pradėjo keikti pasieniečius, pagrasino, kad VSAT pareigūnai bus atleisti iš darbo, nes jis esą pažįsta tuo pasirūpinsiančių policijos pareigūnų.

Kai įsismarkavęs vilnietis pastūmė vieną iš pasieniečių, buvo nuspręsta, kad gražiuoju su juo išsiaiškinti nepavyks. Pareigūnai vyrą sutramdė jėga ir surakino antrankiais.

Nugabenus jį į G. Žagunio užkardą paaiškėjo, kad vyras turėjo asmens tapatybės kortelę, kurią parodęs jis be jokių kliūčių būtų galėjęs išvykti iš Dieveniškių kilpos.

Už pareigūno teisėto nurodymo nevykdymą ir garbės įžeidimą pradėta administracinės bylos teisena. Už tai gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Vilniečiui VSAT pareigūnai įteikė šaukimą atvykti į Šalčininkų rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama jo byla.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų