Rašyti komentarą...
Abidna,kad moteriškos turi važiuoti gimdyti i didmiesčius.Gyveni Rokiškyje,o važiuoji gimdyti i Paneveži.Tokia tai tvarką.Ar tai yra normalu?
yra vilnius ir yra visa kita,jau nuo seniai tai zinoma
Tai kodėl dabar ligoninių direktoriai ne skambina Matului.kur medikų sąjųdis ir profsąjunga su tokiu entuziazmu dirbę kasdien ir kritikavę Verygą?Matului irgi pagal jį kasdien skambino kaip blogai?Tai kas dabar atsitiko, negi medikai irgi jau politikuoja,atėjo tie ir visi tyli.Nes pasirodo atėjus konservatoriams visos problemos dingo,net gydytojai nevažiuoja į užsienį o su entuziazmu važiuoja dirbti į rajonus,Šimonytė su ministrais atvirai įrodinėja ,kad visa Lietuva tik Vilnius,rajonai,kaimai tai nesikaito ten tik poisiauti ir su šunimis vaikščioti galima,ne žemės ūkis naikinams ,gyvuliai naikinami .
Tarybiniais metais kiekvienas rajono centras turėjo akušerinius skyrius ir kitus, kurie "gerovės valstybėje" panaikinti. Tai kaip čia yra - žmonėms geriau, ar bukalaurų valdžiai? Kažkoks absurdas, piliečiai - dzin.
@Medikas kad ir tu mediku truksta ir taip..visur
Abu gimdžiau labai greitai ir abiems reikėjo gydytojų pagalbos išsyk po gimimo. Jei būtų tekę mane vežti 50 km ar daugiau...aš jų nebeturėčiau... O dabar užaugo, dirba, emigruot nesiruošia. Gimdymas greitojoje tai ne tas pats kas prie gydytojo. Ir pasibeldžia jie nebūtinai tiksliai nustatytu laiku. Ieškokit, būsimos mamytės, kur prisiglausti netoli gimdyklų likus porai savaičių iki didžiosios dienos. Ir niekas jumis nepasirūpins jei pačios ar jūsų artimieji to nepadarysite. Gražiai ir sėkmingai automobiliuose tik kine pagimdo.
pagal žmonių kalbas ,gėjus konservatorius meras, uždarė vaikų skyrių ligoninėje, ir vistiek pirmauja rinkimuose. Arba Šakiečiams nusispjauti į vaikus arba ten stipriai klastoja rinkimus.
GIMGYS,KAIP MŪSŲ PROSENELĖS.
TOKS VALSTYBĖS VYRŲ VERDIKTAS.@Vytė Gal pats ir priimsi, ar nualpsi pirmą kraują pamatęs? Moterys stiprios ir dabar, bet ne tiek kad po šieno kupeta pagimdytų ir toliau išsyk darbus dirbtų. Kiek iš tų valdžios vyrų pasiruošę savo vaikus ir jų motinas laidoti...ai...kvailai klausiu...jie pasirūpinę savaisiais....runkeliai su runkeliukais nelabai ir svarbūs..
kas per pid er u valdzia baisu jau , nejau dar metus lauksim , jie uzkniso
Prisiminkim dulkio žodžius , kai jis pasakė, kad reikia džiaugtis pasiektu rezultatu , nes vaikų gimstamumas Lietuvoje sumažėjo du kartus.
Ko dar norit isrinkot pediku ir buhalteriu valdzia kuriems i viska nusispiauti
Si mafijine nusikalteliu gauja kitaip jos pavadinti negalima tuoj suzlugdys lietuva ir viska kas buvo pasiekta lietuvoje
Reikia naujo sajudzio kuris pripazintu konservatoriu partija bei jos esamus ir buvusius vadovus pripazintu lietuvos priesais bei patrauktu baudzismojon atsakomyben su sios partijos likvidavimu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų