REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas miesto žiniasklaidos atstovus pakvietęs puodelio kavos apžvelgė 2012 metų pirmojo ketvirčio rezultatus.

REKLAMA
REKLAMA

Susitikimo metu aptarė nusikalstamų veikų augimo, kai kurių ir mažėjimo tendencijas, supažindino su pagrindiniais policijos veiklos prioritetais, kalbėjo apie sunkumus, kuriuos turi įveikti apskrities policijos komisariatai.

REKLAMA

Apskrities policijos vadovas pabrėžė, kad apskrityje mažėja sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, plėšimų, vagysčių įsibraunant į gyvenamąsias patalpas, tobulėja ir nusikalstamas pasaulis, pavyzdžiui, sukčiai savo verslą perkelia į elektroninę erdvę, naudojasi patiklių žmonių jiems patikėtais elektroninės bankininkystės duomenimis. Viršininkas dėstė ir problemas – sumažintos ridos normų automobiliams, trūksta pareigūnų ir kt.

Miesto žiniasklaidos atstovams atsakyta į pateiktus klausimus, paskelbti artimiausi policijos renginiai – policijos senjorų krepšinio finalinis turnyras, bendrojo ugdymo ir profesinio rengimo mokyklų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ baigiamasis etapas, konferencija prekybos žmonėmis klausimu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų