Rašyti komentarą...
Kaip ir daugelis lietuvių ko gero yra tos nuomonės, kad tai sukčiai galimai buvo lietuviai. Juk yra ne vienas lietuvis, kuris vidurinėje mokykloje mokėsi prancūzų kalba, kuris šios kalbos gilino savo turimas žinias savarankiškai ar net kursuose. Kuris po to buvo išvykęs pasidarbuoti į prancūziją ir taip praktiškai pritaikė savo įgudžius. Tokių asmenų tikrai turime Lietuvoje ne vieną. Tačiau yra ir tokių, kurie godumo ir gobšumo vedini savo žinias pritaiko praktiškai apsimesdami užsieniečiais ir taip apkvailindami moteriškas. Dažnai jiems vieniems tai daryti tikrai yra nesaugu ir sudėtinga, tad prisijungia prie jau patyrusių buvusių ir esamų kalėjimų klijentų, o ir patys su kaim kuriais iš jų yra turėja ar turi ir anksčiau verslo reikalų. Žinau ir aš tokių asmenų, kurie sėkmingai darbuojais šioje sferoje, nes turi labai gera užnugarį. Taip jie teisėsaugai gerai žinomi, kadangi ir patys joje yra dirbe. Tad kai turi savo kolegas, kurie turėtų tave gaudyti, tai esi užtikrintas, kad gali sekmingai darbuotis ir niekas taves negaudys, o ir duokle laiks nuo laiko susimoki. Reikia suprasti praradai pinigus dėka sukčių, tai pati ir kalta ir niekur neieškoki pagalbos
Ir iš kur reikia rasti tokių kvailų moteriškių, kurios dalina savo santaupas kas tik paprašo. Aš manau, tokia moteris negali vadovauti jokia įmonei ar įstaigai, nes tikrai kažkas nenormalu su jos psichika. O ir pati įmonė neaišku iš kur gavo tuos pinigus, ar nebus taip, kad juos gavusi iš viešųjų pirkimų ar kaip paramą, ar kitokia nevisai sąžininga veiklą. Tad jei pati savininkė nesąžininga, tai ir sukčiais tokiais pat nesąžiningais asmenimis pasitikėjo. Tai, kad sukčių turime pilnus Lietuvos kalėjimus, jiems talkina laisvėje like jų draugai ir likimo broliai. Bei labai lengvai pasiduodantys ir aukšto lygio specialistai už nemažus pinigus atliekantys visą nematomą darbą, pradedant adresų ir kontaktų gavimui iš savivaldybių ar Registrų centro, reikalingų programų kūrimu, sveitainių registracija ir kūrimu, reikalingos technikos sukčiams parūpinimu, jų veiklos dangstymu ir kitais juodais darbais. Tokius sukčius niekas dorai negaudo, nes tikrai mes ne vienas asmeniškai pažystame ne vieną sukčių pagalbininką ir žinome, kad visas šias aferas organizuoja patys Lietuvos piliečiai, jie internetu atsidarinėja sąskaitas įvairiose šalyse, kalba su akcentu apsimesdami užsieniečiais, naudojasi telefono internetinėmis telefono paslaugomis, kur telefonų stotis yra visiškai neaišku kurioje valstybėje, specialistų pagalbą laisvai gali internetinėje telefonų stotyje nurodyti siunčiama savo telefono numerį bet kokį išgalvotą numerį, siunčia laiškus, kur irgi galimą laisvai pasikoreguoti savo pašto programėlę ir įrašyti bet kokį pašto adresą iš kurio nevą buvo išsiųstas laiškas, tad šiandiena sukčiams pasislėpti ir maskuotis yra begalinės galimybės. Tačiau kur surasti tokių kvailų moteriškių, kurio laisvu savo noru dalina tiek įmonės, tiek ir asmenines lėšas. Manau, kad jai jau seniai laikas susirūpinti savo psichine sveikata.
tai ...aplodismentai !
@nu Manau, kad tai tikrai ne pačios uždirbti pinigai. Kaip sakoma svetimi pinigai drąsko kišenę. Tad jei apgaule gauti, tai lygiai taip pat per apgaule ir atiduoti. Todėl policijai pirmiausiai reiktų susirūpinti iš kur šie pinigai atsirado, o tik po to bandyti ieškoti kas juos priglaudė. Surasti sukčius tikrai nėra lengva, kai jie turi nusipirke įtakingus valdžios asmenis ir šie visomis išgalėmis juos dangsto ir prisideda prie jų nusikalstamos veiklos. Juk čia vaikšto didžiuliai pinigai. Tad adgauti išviliotus pinigus ar jų dalį tikrai mažą vilties, nors ir buvo pasinaudota JAV bankais. Šie pinigai jau seniai iš šių bankų persiūsti dar perkelis bankus ir oficialiai pavirto uždirbtais sąžiningu keliu pinigais, kurie grįžo į Lietuva, kad galima būtų toliau įsigyti narkotinėms medžiagoms, plėsti narkotikų gamybą, papirkinėti kitus valstybės tarnautojus ir savo bendrininkus. Gal verta pažvelgti iš kur bedarbiai mūsų šalies gyventojai perkasi užsienyje nekilnojamą turtą, laivus, jaktas ir kitus vertingus daiktus. O ir iš kur niekur gyvenime nedirbe, sėdėje kalėjime asmenys yra užsienyje milijonieriai. Tad aišku narkotikai, pagalba sukęiams ir krauna didžiulius turtus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų