Paluckas: Veryga visą Lietuvą nori laikyti emociniame kalėjime

Vyriausybei nusprendus karantiną Lietuvoje pratęsti iki birželio 16 dienos, Socialdemokratų partijos lyderis Gintautas Paluckas teigia, kad sveikatos apsaugos ministras Lietuvą ir toliau nori laikyti „emociniame kalėjime“.

LSDP pirmininkas, komentuodamas Vyriausybės sprendimą, sako, kad tęsti visuotinį karantiną Lietuvoje nebėra prasmės – esą valdantieji taip elgiasi iš išskaičiavimo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Akivaizdu, kad teisinio karantino režimo jau nebereikia – pandemijos mastas yra suvaldytas ir dauguma šalių siekia kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo. Tuo metu Lietuvoje elgiamasi priešingai, nes toks režimas valdantiesiems artėjant rinkimams yra patogus.

Visokie privalomi Aurelijaus Verygos nurodymai iš tribūnų kelis kartus per dieną tik kelia psichologinę įtampą žmonėms –visą Lietuvą jis nori laikyti tarsi emociniame kalėjime“, – teigia G. Paluckas.

Pasak politiko, nusprendus nebetęsti karantino, didžiausią naudą pajustų žmonės.

„Nebebūtų visokiausių direktyvų „iš viršaus“, draudžiamų veiklos formų – visa tai sutaupytų pinigų, leistų žmonėms skirti visą laiką tam, kam jo reikia. O dabar kas savaitę reikia stebėti, ką pasakė A. Veryga – ką jau galima daryti, o ko ne. Lietuvos žmonės patys gali apsispręsti ir visuomenės sąmoningumą reikia skatinti“, – sako G. Paluckas.

LSDP pirmininkas siūlo, kad atšaukus karantiną ekstremalią situaciją Vyriausybė, jei to reiktų, galėtų skelbti tose vietose, kur būtų fiksuojamas susirgimų protrūkis. „Tiesiog reikia nustatyti kriterijus, kokiais atvejais būtų imtasi sugriežtinimo. Bet laikyti visos Lietuvos kalėjime tikrai nereikia“, – pridūrė G. Paluckas.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2020-06-01 18:26:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai karantinas eina į pabaigą, nejaugi tik dabar pasimatė, kokia tai beprasmybė.
Atsakyti
0

v
vida
2020-06-02 09:24:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesvarbu kokiomis priemonėmis kiek būsim krantinė bet pandemija sustabdyta,tai yra svarbiausia,ir nereikia ant Veržuvos rašinėti,ar gerai būtų jei tėvai seneliai būtų numirė jusu
Atsakyti
0

v
vida
2020-06-02 09:27:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai jei jūsų arti.iejo nesusirgt o mano sirgo,veryga viską teisingai sakė,premjeras pasakė senukams ar norit reanimacijos ar namie sėdėti,sėdėjau balkone ir sveika laikau,visas pasaulis sėdėjo ne mūsų salis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų