Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Panašu į neva lietuvišką Beaster Scooter BS11 ir tai ne paspirtukas, o kažkas tarp mopedo ir motociklo - išvysto 65 km/h greitį (2 kW). Iš čia klausimas, ar jau laikinai sustabdyta prekyba šiuo galimai nesaugiu produktu, ar pradėti atšaukimai iš rinkos? Ką veikia atitinkamos LT institucijos?
Nera jo pirkt kinietisko slamsto, reiktu visa ta slamsta uzdraust nes dabar net masinos atsirado kurios gali riesiog jus nugalabyt bet kada
Kurortuose net rūsio sandėliukus išnuomoja. Jeigu rusio sandėliuke taip pat krauna paspirtukas ir mašinų akumuliatorius, tai tokių bėdų ir daugiau pasitaikys. Rūsio sandėliukuose dar pavojingiau jei taip nutiktų. Drausti krovimo paspirtukas ir akumuliatorių visokių
Kaimynai kalba, kad tame bute visada daug nedeklaruotų poilsiautojų. Galimai iš nuomininkų poilsiautojų paspirtuką paliko krahtis ir išėjo prie tilto palydėti saulės ir pramogauti.
Tai naujonve o i ja dauguma lekia stacia galva kai kurie zmones budami suauge kartais elges kaip vaikai
Siuolaikinius akumuliatorius reiketu krauti nedidelem srovem, ilgesni laikotarpi ir geriausia tik iki 80-90% ju talpos. Ju naudotojams visgi norisi kuo trumpiau, greiciau ir 120% - tuomet koks 1 is 10000 neislaiko del technologiniu nukrypimu, broko ir stai pasiekmes.
Baisu - renovuotas ir dar neišsimokėtos gyventojų pasko.os už renovaciją. Dabar viršutiniai aukštai tragiški, aprūkę, vėl papildomos išlaidos iki gyvenimo pabaigos. Graudu ir gaila gyventojų.
kam nors tesla garaže užsidegs, girdėjau tos gerai ir kaitriai dega.
@Dabar Taip, ir gaisrininkai neturi kaip ir teises jas gesinti vandeniu, nes gresia trumpasis sujungimas, o idealiai tokia Tesla turi buti patalpinta 24 h i specialu akvariuma. Taip kad laukit greituoju metu simtus trauleriu kaliuose su akvariumais ir be zuvu jame.
Yra toks top sąrašas pačių nereikalingesnių išradimų,tai paspirtukai tikrai papuola į pirmą dešimtuką. Jokios naudos tik žala,ir svarbiausia ne tik paspirtukininkui bet ir aplinkiniems. Prie to KASDIEN į ivairias ligonines patenka tokie paspirtukų asai ir jiems atlekamos brangios operacijos iš mokieščių moketojų pinigų(mūsų visų).
@Onutė Nors man jie ir nepatinka... Būkim biedni, bet teisingi. Būtų nenaudingi, niekas nevažinėtų.
Koks modelis, kas gamintojas paspirtuko? Čia yra svarbiausia informacija. Visa kita tik nereikšmingos netikelių blevyzgos.
@jo kažkas išsigando ))
@jo kiniskas ir taskas
@made in china Rask ne kiniško tik pakuotės skiriasi gaminys tas pats, kaip ir su mašinų detalėm ilgaamžiškumas vienodas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų