Paauglio pražudymu kaltinamo buvusio Šakių policininko Vytauto Demeniaus baudžiamoji byla keliauja į teismą. Prokurorai jį kaltina būnant apsvaigusiam nuo alkoholio sukėlus avariją ir pasišalinus iš įvykio vietos, nesuteikiant pagalbos nukentėjusiam.

Buvusiam policininkui gresia iki 10 metų nelaisvės, praneša LTV naujienų tarnyba.

Marijampolės prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą ir surašė kaltinamąjį aktą buvusiam Šakių policininkui V. Demeniui. Jis kaltinamas prieš beveik du mėnesius sužalojęs nepilnametį dviratininką ir pasprukęs iš įvykio vietos. Vėliau 15-metis mirė ligoninėje. V. Demeniui gresia iki 10 metų nelaisvės.

„Asmuo kaltinamas dėl dviejų nusikalstamų veikų padarymo – dėl transporto taisyklių saugumo pažeidimo ir dar dėl to, kad paliko be pagalbos asmenį, kai grėsė pavojus žmogaus gyvybei. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, ir prokuroras, surašęs kaltinamąjį aktą, mano, kad asmuo vairavo mašiną būdamas neblaivus“, – teigė Marijampolės rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Rimas Bradūnas.

V. Demenius po eismo įvykio pusę paros slapstėsi, buvo sulaikytas, sutrikus sveikatai gulėjo ligoninėje, ten ir buvo pritaikytas suėmimas.

„Jis pripažįsta, kad sukėlė eismo įvykį, pasišalino iš eismo vietos, bet neigia savo girtumą“, – sakė Marijampolės rajono apylinkės  prokuroras Saulius Striauša.

REKLAMA

Pasak prokurorų, vos ne minučių tikslumu nustatyta, kur buvęs policininkas slapstėsi. Iš karto po avarijos kaltę bandė prisiimti jo žmona. Po šio eismo įvykio prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kitų policijos pareigūnų piktnaudžiavimo.

„Ikiteisminio tyrimo metu kilo tam tikros abejonės dėl atskirų Šakių policijos komisariato  pareigūnų veiksmų. Siekiant patvirtinti, ar nėra padarytos kokios tai nusikalstamos veikos, ar nėra piktnaudžiavimas tarnyba ar pareigų neatlikimas, pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas“, – aiškino prokuroras R. Bradūnas.

V. Demeniaus baudžiamąją bylą nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas.

Rūta LANKININKAITĖ


Rašyti komentarą...
j
jhp
2012-07-13 22:47:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
prisivazinejo mentera,ant baslio padla menta
Atsakyti
0

b
be iliuziju
2012-07-14 06:51:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi tie mentai tokie, kaip kitus trumpinti tai pirmi, bet kai patys prisishika y kelnes tai nesa skudurus neatsigrzdami
Atsakyti
0

v
vida
2012-07-14 10:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik 10 metu ir gryz vaikas jau niekada venskienei dar napareiskia kaltinimu jau 2men rekia 6 metai uz paciu cirka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų