Paaiškėjo partijų rinkėjai pagal amžiaus grupes

Paaiškėjo preliminarūs duomenys iš porinkiminės apklausos, kuriuose galima pamatyti kurios amžiaus grupes skyrė daugiausiai balsų pasirinktai partijai.

Apklausoje buvo įvardintos 6 po Seimo rinkimų į parlamentą patekusios partijos, peržengusios 5 procentų rinkėjų balsų ribą: Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų partija, partija "Tvarka ir teisingumas", Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga ir Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai.

Apklausoje dalyvavę rinkėjų amžius buvo suskirstytas į 5 grupes: nuo 18 iki 29 metų, nuo 30 iki 39 metų, nuo 40 iki 49 metų, nuo 50 iki 59metų, ir nuo 60 metų ir daugiau.

Už Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdį daugiausiai balsavo rinkėjų nuo 18 iki 29 metų - net 36 proc. Mažiausiai – nuo 60 metų ir daugiau - jų balsavo 8 proc.

Už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovus daugiausiai balsavo asmenys, kuriems yra 60 arba daugiau – 32 proc. Mažiausiai – žmonės nuo 18 iki 29 - 12 proc. 

Valstiečių žaliųjų koalicijos partnerių Lietuvos socialdemokratų partija taip pat daugiausiai balsų gavo iš vyriausios amžiaus grupės – net 39 proc., mažiausiai – iš rinkėjų, kurių amžius nuo 30 iki 39 metų - 11 proc. 

Už Tvarkos ir teisingumo partiją taip pat balsavo vyriausias rinkėjų ratas – 40 proc. Mažiausiai balsavo jauniausioji amžiaus grupė - 2 proc.

Už Lietuvos lenkų rinkimų akciją balsavo 53 procentai vyriausiųjų rinkėjų. Mažiausiai – 4 procentai asmenų nuo 30 iki 39 metų amžiaus.

Už Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partiją balsavo daugiausiai vyriausiosios amžiaas grupės rinėkjų – 55 procentai. Mažiausiai – rinkėjai nuo 18 iki 29 metų amžiaus - 7 proc.

 

 


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2017-01-07 06:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonės. Ir kaip jūs tą nustatėte, jei rinkimai vyksta nepatvirtinant asmens tapatybės, kitaip tariant įmestuose biuleteniuose nėra asmens identifikavimo. Pažymėtas kryžiukas tam tikroje vietoje ir viskas, o kuris rinkėjas ten pažymėjo ir nenurodoma. Rašote visiškas nesąmones. Už valstiečius balsavo daug 30-ečių. Tą tikrai žinau ir tikrai ne vien kuriems per 60 metų. Čia visiškai fantastinis kūrinys. Serialą kurkite iš jo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų