Orai panašės į rudens – ateina lietus, vėjas ir lengva šiluma

Orai Europoje nevienodi. Rytuose ir vakaruose juos lemia aukšto slėgio sritys, jų apimtose vietose yra mažai debesuota ir sausa. Tarp šių sričių savo vietą mėgina rasti ciklonai arba jų dalys. Vienas toks ciklonas artimiausią parą išstums iš Lietuvos šilumą, tačiau lietaus bus labai nedaug.

Šalyje šį vakarą bus giedra, ir, savaime suprantama, be jokio lietaus. Vėliau danguje gali rastis plonų debesų, tačiau jie bus per ploni, kad iš jų kur nors palytų. Oras sausas, dėl to rūko nebus. Tačiau vietomis tikėtina gana gausi rasa.

Antradienį ciklono įtaka stiprės – pajusime tai iš stiprėjančio pietinių krypčių vėjo. Jis atgins ir pavienių storesnių debesų, iš kurių vietomis neilgai ir negausiai palis. Labiau lietus tikėtinas vakarinėje šalies pusėje.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą numatomi gražūs orai. Naktį debesuotumas menkas, dažnai ir visai jokio, lietaus tikrai nebus. Dieną vyraus šviesus dangus, bet atplauks ir storesnių debesų, iš kurių vietomis palis. Labiau tikėtina, kad vakarinėje šalies pusėje. Oras naktį atvės iki 15 – 17, pietuose 13 – 14 laipsnių, dieną šils iki 21 – 23, rytuose trumpam iki 24 – 24 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija. 

Trečiadienio naktį nelis, dieną vietomis, daugiausia vakariniuose šalies rajonuose, trumpai palis. Naktį vyraus 11 – 13, dieną šils iki 21 – 23, prie jūros bus apie 19 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį palis visur, bet neilgai ir ne po daug. Bus vėjuota. Naktį oras vės iki 12 – 14, prie jūros bus apie 19 laipsnių, dieną šils iki 22 – 24, šalies vakaruose bus apie 19 – 20 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
J
Jooo
2019-09-09 18:46:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada, prognozės, kad palis. Deja, nelyja.
Atsakyti
-2

R
Rūta
2019-09-11 01:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užtai prie jūros dažnai lyja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų