Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
dabar zinai kokie vagis ir nusikalteliai valdo valstybe ir kaip siurbe valstybes pinigus ,tai jau tikrai baisu, kaip naikinama valstybe ir kodel visa laika sedim sude ,ir algos mazos ir pensijos ,gaila kad zmonem akis uzmerktos ir apart savo sofkos nieko nemato ,uztat pedofilai kurie turetu sedeti ilsisi italijoje ,seimo nariai sededami kalejme priimineja istatymus ,visokie nusikalteliai vadovauja FOXSPAY kuri siurbia mokesciu moketoju pinigus ,na graziai gyvenam.
Svarbu! lnformacija tėvams, kurie rūpinasi savo vaikais. Rekomendacija (video):

„DR. WOLFGANG WODARG ON FALSE PANDEMICS“.

Šaltinis: thehighwire•com/ark-videos/dr-wolfgang-wodarg-on-false-pandemics/
@.... ir knyga šio autoriaus lietuvių kalba "Suklastota pandemija"
Pagal išsisukinėjimą labai panaši į aferistę, tuo labiau kad ir aplinka tokia.
Kai pinigėlių neskaičiuoji, nežinai nė kas kiek kainuoja, tai ir nesuki sau galvos, kas kiek ir už ką sumoka. Imi ką nori ir kiek nori. Nu, kaip komunizme gal
O kodėl kitų sugyventinių seimo narių taip nevadina.? Kas čia per aprašymai ?
@Sugyventiniai jei tai apie tv starus, itakotukus, neva muzikos zvaigzdes ir kita lietuviska elita, tada tai mylimoji/ais, suzadetinis/e, nors ir nesipirso. jei apie kaimiecius, sukcius, nusikaltelius- sugyventinis/e, meiluzis.e. jums spresti, kodel ziniasklaida si kontretu atveji vadina butent taip:):):)
kaip grazu jie plauna valstybes pinigus sau i kisene o pvz ginybai gaus susimesti ubagai is savo kisenes,gyvenk ir zvengk.
@bet va taip,pritariu..Dar antrai aferistu pakopai moka is valstybes biudzeto.Prisiminkit,kaip Navickiene gyne ta pakopa..Matyt,susijusi...Jei gerai pakapstys,tai atras sasaju su jos seima Morta,anuku ir pan.Bet bijau,kad greit viska uzglaistys ir viskas.Maziau darytu aferu-butu pinigu gynybai.
@.. Lietuva galėtų apsiginti? Ar gali kas nors konkrečiai paaiškinti? Ar tai įmanoma ir kaip? Db visur tik ir girdėti " reikia pinigų gynybai". Kiek jų reikia, kad apsigintume? Kur mūsų gynėjai jankiai dingo? Žaidimas ant žaidimo. Nieko realaus ir įmanomo.
Jeigu butu taip atsitike opozicines partijos nariui,tai konservatoriai senai
butu sudare komisija tyrimams,o dabar tyli,kaip vandens burnoje prisigere.
Ei,kur tu Bakai,atsibusk.Apsika..... su Prezidento tyrimu,dabar tyli ir plius
Skvernelio partijai minusu pririnkai.
Kai skrido, tarnybos nieko neinformavo. Visi sujudo, kai komunistas nuosėda pasakė fass - išvada, tarnybos vykdo tik preziko užsakymus nuo tų laikų, kai jis buvo tik bankelio propagandistas. Kažkokia tryda, o ne valstybė, vienus gaudo, kitų ne, kas galima komunistui nausėdai, kitiem ne...
@Įdomu o tai ka, turejo neleisti i lektuva?? o visi payfoxu laimeti konkursai ne per konservatoriu valdyma? o jei butu ne Nauseda, o kas nors kitas pasakes fas, tada butu viskas OK? pvz., europarlamentare Jukneviciene:):):)) ar kas nors kitas is jusiskiu komunist-konservatoriu. na susimove jusu numyletiniai si karta, ka besakytumete.
@nereikia verkti niekas neverkia, bet man netinka nei ministrės makliai, nei komunisto nausėdos makliai. Abu turėtų eiti nafik, bet prezikas vaidina tyrą, nors prisishikęs ne mažiau už eksę.
@Įdomu si karta tikrai konservatoriai susimove zymiai labiau negu Nauseda, nors cia ir ne varzybos. ir manau, kad dar cia ne viskas. kiek informacijos trupiniu paleista viesai, foxpay turi sutartis su daugybe valdisku tarnybu, konkursai laimeti kazkodel per konservatoriu valdyma, gal ir konkurencingi buvo pasiulymai, nors su VMI atrodo, kad zymiai didesni ikainiai negu verslui, o rizikos praktiskai jokios. bet kad nuslepe, kad su sedejusiu finansiniu aferistu versla daro, kuriam dar teistumas ne visas isnykes, tai ne kas. juk tada net ir su konkurencingu pasiulymu nebutu galeje dalyvauti. na Nausedos kol kas nieko panasaus nerasta. ir cia ne tiek apie skrydi i Dubaju, bet kas vyksta aplink. o vyksta...
Iš žmogos šmonko,neelegantiško,stačioko generolo ir ko norėt iš Lt koncervų partijos šventąja paskelbtos Monikos
Kai girtutėlis seimo narys nupylė stumbrę, kaltę prisiėmė draugelis. Ir žurnalistai net nesidomėjo tos medžioklės dalyviais, istorija sukosi tik apie vieną veikėją. Tai man atrodo, kad istorija kartojasi ir čia. Viskas pradeda suktis tik apie Trinkūnaitę ir jos draugelį. Navickienės atvaiždas šioje istorijoje itin sėkmingai blanksta :) Nors aš manau, kad visų aferų "galva" - Šimonytė, bizniukus tvarkanti per Navickienę ir Skaistę. Galų gale - kaltos jos ir liks :)
@Info O aš manau, kad tu durnius, tik kažkodėl ne palatoje be rankenų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų