Nors toliau teks braidyti po balas, sinoptikai turi ir gerą žinią: ji susijusi su šiuo savaitgaliu

Penktadienį nemažai lijo Lietuvos rytuose ir vakaruose. Vakare kurį laiką palis šalies rytuose, vėliau naktį debesys sklaidysis ir lietaus jau nebus. Šeštadienio dieną pavieniai lietaus debesys kėsinsis į pamarį, Suvalkiją, Pietų Lietuvą, tačiau kitur lietaus tikimybė bus menka. Taigi, nors ir toliau braidysime po balas, šeštadienio prognozė nuteikia pozityviai.

Apniukusią naktį oro temperatūra neskubės kristi. Visgi paryčiais vyraus 8–10 laipsnių šilumos, kai kur truputį mažiau. Diena bus šviesi, beveik be lietaus, todėl oras šils iki 17–19, prie jūros 13–15 laipsnių šilumos.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasariški orai savaitgalį pakvietė gyventojus laukan: Kauno ir Vilniaus gatvės knibždėte knibždėjo

„Kitaip tariant, šeštadienio orai bus visai neblogi. Naktį palis šalies rytuose, dieną kai kur pietuose, bet iš tiesų vyraus sausi ir dieną šviesūs orai. Naktis nei vėsi, nei šilta – paryčiais vyraus 8–10 laipsnių, dieną šils iki 17–19 laipsnių, tik prie jūros bus vėsoka“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Neblogi orai bus ir sekmadienį – palis vos kai kur, trumpai ir dažniausiai negausiai. Naktį vyraus 7–9, dieną 18–20 laipsnių šilumos.

Pirmadienį nemažai palis ir naktį, ir dieną, be to, dieną ir perkūnija gali pasigirsti. Naktis šiltesnė – atvės iki 11–13 laipsnių, bet lietingą dieną šils iki 16–18, prie jūros bus apie 11–13 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
T
Tautietis
2021-05-14 21:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko čia braidyt ciut palyjo
Atsakyti
0

T
Tautietis
2021-05-14 21:57:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko čia braidyt ciut palyjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų