Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Į degalinę Gargžduose įvažiavo visureigis (nuotr. Reidas TV)

Eismo sąlygas penktadienio rytą sunkina snygis, o keliuose pasipylė avarijos. Tiesa, nelaimių neišvengta ir kitose vietose.

6

Eismo sąlygas penktadienio rytą sunkina snygis, o keliuose pasipylė avarijos. Tiesa, nelaimių neišvengta ir kitose vietose.

REKLAMA

Socialinė grupė „ReidasTV“ feisbuke pasidalijo nuotraukomis ir informacija apie tai, kad netoli Gargždų į degalinės „Viada“ vitriną dėl galimai slidžios dangos įsirėžė visureigis „Range Rover“.

9 val. duomenimis, dėl buvusio ar besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos, sudėtingos eismo sąlygos išlieka visoje Lietuvoje.

Valstybinės reikšmės keliai – provėžoti, slidūs, daug kur padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu, jis vietomis pagrindiniuose keliuose siekia iki 10 centimetrų storio, mažesnio intensyvumo keliuose – iki 20 centimetru storio.

Mažeikių rajone eismo sąlygas papildomai sunkina lijundra.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ informuoja, kad Vilkaviškio rajone yra rajoninių kelių ruožų, kurie dėl sniego sunkiai pravažiuojami, o Telšių rajone yra ir nepravažiuojamų, užpustytų rajoninių kelių ruožų.

REKLAMA

Pasak bendrovės, pastarąją parą fiksuotos itin sudėtingos meteorologinės sąlygos – 6 val. trukęs snygis, vėjas, vietomis pūga, tad nuvalomi keliai netrukus vėl padengiami sniegu, o druska nupustoma. Vairuotojų prašoma atsižvelgti į sudėtingas sąlygas ir rinktis saugų greitį.

Didžiojoje šalies dalyje – snygis arba pustymas, tik pietvakarinėje dalyje bei Šilalės ir Kauno rajonuose – be žymesnių kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Dieną eismo sąlygas sunkins plikledis, snygis, pustymas. Į vakarą snygis rims, šeštadienį paryčiais šiauriniuose, rytiniuose, bei pietiniuose rajonuose vėl numatomi gausūs krituliai – bus daug sniego. Sekmadienį žadamas mažesnis kritulių kiekis. 

REKLAMA
REKLAMA

A5 kelias Kaunas-Marijampolė-Suvalkai beveik nepravažiuojamas

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja vairuotojus, kad dėl eismo įvykių kelias A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai beveik nepravažiuojamas. 

„Informuojame gyventojus, kad kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje įvykę 4 eismo įvykiai – 3 važiuojant Marijampolė-Kaunas kryptimi ir 1 važiuojant Marijampolė-Suvalkai kryptimi. Taip pat Marijampolė-Suvalkai kryptimi kelios sunkiasvorės transporto priemonės nuo vėjo apsivertė, yra užklimpusių vilkikų. Dėl šių eismo įvykių kelias A5 abiejomis kryptimis sunkiai pravažiuojamas.

Be to, dėl naktį buvusio snygio ir užsnigtų kelių, dar neišsisklaidžiusi sunkiasvorio transporto priemonių spūstis, susidariusi po vakar Lenkijos pasienyje įvykusio eismo įvykio.

Kelininkų pajėgumai negausūs, jie nespėja nuvalyti kelio, todėl ten kur naktį stovėjo vilkikai susidarė sunkiai pravažiuojamos sniego pusnys.

REKLAMA
REKLAMA

Eismą reguliuoja pareigūnai, tačiau kol nebus pašalintos visos kliūtys, transporto priemonių spūstys formuosis abiejomis kryptimis.

Įvažiuojant į Marijampolės miestą, ties „Emsi“ degaline, suformuotas pravažiavimas lengviesiems automobiliams, nuo Kauno atvykstantiems patariama važiuoti greta A5 esančiu keliu, Puskelnių arba Dženčialiaukos k. puse“, – rašoma pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų