Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai gal ir pedikai tuoj taps norma? Nenustebčiau. Laisvė iškrypėliams. Anksčiau tokius herojus į durnyną uždarydavo,o db atostogaut išsiunčia. Žmogus jei neturi proto-beprotis,neturi regėjimo-neregys,neturi kojos-bekojis,tai jei belytis, tai turi neturėt pautų ar putės
Apsaugok Viešpatie nuo šito blogio
Apsaugok Viešpatie nuo šito blogio
Anksčiau tokie be jokių kalbų parko g atsidurdavo. O db skleidžia propaganda ir tvirkina visuomenę. Jei tu jautiesi belstis,tai turi ir neturėti lyties organų. O jei esi belstis,tai gal tu ateivis iš kitos planetos? Jei turi reprodukcinius organus ir sakai esąs belstis,tai tavo vieta kur durys be rankenų.
Tfu blemba. Diržo jiems, gero diržo ir viskas stosis į savo vėžias. Bet aš geriau patylėsiu, nes armonaite savo gaują užsiundys.
Durnių yra 99 rūšys
Tegul nusipjauna,bus nebinarinis žmoga
pvz. moteris pasakojo, kad ji labai ilgai žaidė su mašinėlėm, bendravo su berniukais darželyje ir mokykloje, sako matyt abu tėvai labai laukė pirmojo sūnaus, o gimiau aš. Bet viskas buvo gerai su ja, augo graži storaplaukė mergaitė ir gyvenime pasisekė, šeimoje taip pat. Vėliau buvo ir sūnus. Ar negali persiduoti mintys besivystančiai būtybei, ypač motinos? Juk ir dabar sakoma, kad pats sau įsikalbėjo ligą ar pan. O kas čia žino...Dabar nėščios ir rūko, vyno taurę, ir ne tik, pakelia ir t.t.,elgiasi grubiai, rėkiančiai, be priežasties, pasinaudojant padėtimi, papsichavoja prieš savus, per daug sau leidžia, o tai viskas ne į gerą. Paskui galvojama, kodėl vaikelis neramus ir dažnai verkiantis.
Per daug išorinio sąlyčio
Per daug išorinio sąlyčio
su negimusiu. Pateisinu tik vieną, dėl apsigimimų, o visa kita tegul būna laukimo etapas ir šventė. Dabar ekoskopavimas vienas po kito, dar tik gyvasties pradžia, o jau nori žinoti kas, kokios spalvos akys ir t.t. Kantrybės, rimties, poilsio ir...Žmogaus gimimo.
nelaimėlis, iš savo savasties toks. Kas belieka- juokinti pasaulį. Kažkuo reikia išsiskirti.
Griūk negyvas. Dabar taip: mieli daktarai, nėščioms moterims echoskopijų metu neteikti informacijos, ką matote moters pilve: nei berniukas, nei mergaitė. Taip pat po gimdymo akušerės tyliai vaiką pakuojat ir jokios info apie lytį. Dabar madinga pižoninio jaunimo tarpe rengti sutiktuvių šventes, kur pjauna tortus ir žiūri, kokios spalvos vidus: rožinis ar melsvas. Nuo šiol turi būti spalvotas kaip vaivorykštė. Ir t.t. Ar teisingai supratau kuriuo keliu einama?
@Baba Ir dar: taisiau savo komentarą kol praleido skelbti. Kas ten administruoja: berniukas, mergaitė ar kažikastokio?
Tai nebinarines butybes visai nesitratina? Nes negali apsispresti kas tokie ar tratinasi su visais kas papuola ?
@Algirdas Ieško binarų...Tam reikia pasitrinti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų