Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ivykus tragedijai del jauno gydytojo zuties,ar tik nebandoma pasinaudoti svetima nelaime ir pasikelti sau atlyginimus.Nes kysiai jau neveza,per daug rizikos paemus ir imant paskola ar lizinga naudos jokios.Nuosirdumo sitoj istorijoj mazai.Visada galima rasti darbo,jei esi paklausus rinkoj
Daugelis jų yra rusakakbės
Uzdarinekit rajonu skyrius!
Santariškės apimtim per didelė gydymo įstaiga ir manau ,kad direktorius ir jo administracija nesuvaldo viso ūkio ,nekalbant apie kolektyvų darbų apimtis ir juo labiau psichologinį klimatą.Administravimui neparuošti žmonės ir gerų rezultatų jokiame skyriuje negali būti.Pvz. ministras na koks jis ministras nulipęs nuo kontrolieriaus kėdės,todėl medicina liko podukros vietoj.
Aš dažnai lankausi toje klinikoje,ir ne iš vieno gydytojo,sesutės esu girdėjusi,kad kai tik pasikeitė visos ligoninės direktorius,virto kažkoks košmaras...Jokių priedų nemoka gydytojams, praeitais metais naujametinių nei dovanėlių nieko nebuvo skirta...daug rašyti galima šia tema.
Tikrai gaila gydytojų tų,kurie atsidavę savo darbui...Dulkį,pasigylink labiau į situacija...
žada -kitamet algos kils -- o gydytojas nori valgyti dabar ir jo šeima ir vaikai nori valgyti šendien--- valdančiūjų tokia jau galvosena --po metų ar kitų
Remigijus Žemaitaitis
10 val. ·
KUO KVEPI - TUO KITUS TEPI!!!
Ar žinote, kas iš tiesų šūdu dvokia? O gi tai, kai Ukrainą pasiekia trečdalis paramos, o du trečdaliai lieka šliurėms ir tapkėms (cituojant patį šuriką) - šuroms ir tapkinams, kurie tą paramą renka. Ir tai jau ne mano išvados.
***
O kas nors esat girdėję, kad Žemaitaitis Putino raketoms koordinates siunčia? Aš tai ne. Užtat girdėjau, kad konservas Žygimantas Pavilionis visai neseniai pasakė, kad vietoj putkos Lietuvą pultų dabar. Ar tai ne makaulės pasaulio užkariautojo ženklas Kremliui???
****
Šūdu dvokia geziuko šuros prišikti treningai, triusikai ir sandaliai. Dar anuomet, kai jis siautėjo Seime, pasakiau su kokiais organais ką jis daro, bet dabar ima labai gerai aiškėti konkrečiai kam ir kokiai partijai jis čiu****.
O konservai su tokiais žygimantais, mano manymu, yra tiesioginė grėsmė Lietuvos valstybingumui.
@ll Na , jei cia tikrai raso tas Silutes pridurkas is seimo - tai ji reikia kuo skubiau uzdaryt !!
Būtų sugražinti darbo metodus kaip anksčiau buvo, kada dar žmones gydė ir galėdavo pas gydytoją patekti per savaitę ar dvi, o visus pertvarkytojus išmesti iš postų kibinemat su vilko bilietu, kad daugiau niekur jie neprieitu pertvarkų daryti, kas be jo nuteisiant už padarytą valstybei žala.
Akivaizdu, kad pertvarka neapgalvota. Kenčia tiek gydytojai, tiek pacientai. Visiems tik blogiau pasidarė. SAM su ligoninių administracijomis darykite išvadas, nebijokit pripažinti klaidas.
@Lika Jų logika tokia kad jie klaidų nedaro, o visada kalti būna ligoniai kad per daug serga, ir gydytojai kad per mažai gydo.
Tai kad Santarose vien rezidentai, o geri gydytojai ten palikti LT ponijai. Paprastam piliečiui apie aukštos kvalifikacijos mediką tik pasapnuoti. Be to, Santaros prarado savo gerą vardą. Db renkuosi provincijos ligoninę, negu Santaros “amžinai pervargusius” medikus. Provincija, beje, tokia kaip Utena, Molėtai, Ukmergė pasirodė aukštumoj! Ačiū ten dirbantiems medikams. Jie nenužmogėję kaip Santarose!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų