Rašyti komentarą...
Tarybinių laikų metodas,Tarybiniais laikais buvo rajono gydytojas, pagal gyvenamą vietą , buvo priskirtas.Bet nepasakysi kad buvo blogai.Gal ir gerai bus,nebus apgultys gydytojų kabinetų ,gal tada isklausys geriau pacientus,dabar kaip
konvejerių eina, ligonio nusiskundimų nenori girdėti.O ne neišklausius ligonio nusiskundimų ,diagnozės nenustatys teisingos..Užtai galbūt toks didelis mirštamumas didelis Lietuvoje.
O siu glusu kompanija nesugalvos, kad uzdrausti zmonems kvepuoti???
Pas mus yra gydytoja neurologė, kuri nieko neatsimena, ateini pakartotinai po savaitės. Sako kokios bėdos?., Į kortelę tingi pažiūrėti.
@X Dėl to ir neurologas :)
Dulke pavirsk i dulkę, būk prakeiktas su savo nesamonėm! Teist reikia šita šaiką!
@Bobutė Žmonės,įsidėmėkit amžiams ir nerašinėkit tuščiai.Už tokius dalykus politikai nėra baudžiami.Jie žmogaus nenužudo.Tad veltui jūsų rašinėjimas.O rinkimuose jie gali tik daugumos neturėti,bet jų vistiek bus pagal sąrašą.O gali būti ir taip,kad įeis koaliciją,kaip šioje kadencijoje Laisvės partija(nes truko iki daugumos)ir vėl bent dalis gali būti daugumoje.Taip,kad pirmą domėkimės, o ne rėkime.
@Simonas Simonai Tu snargly mums neaiškink mes geriau žinom:)
Nu jau visai... nebėra didesnių problemų Lietuvoje... Nesąmonių nesąmonė. Mano reikalas, kurį gydytoją ir kuriam mieste rinktis. Jai gydytojas puikus, atstumas man ne problema...
Neskaites rasau LOPAI!!!!!!
Visiška nesąmonė. Visų pirma lmsveikatos priežiūrosbįstaigos įdarbina bet kokius šeimos gydytojus. T.y neva yra šeimos gydytojų. Tačiau nuėjus jie net nežino kokius vaistus skirti arba pacientu nesirūpina. Kodėl žmogus turi kęsti visa tai? Kaip pacientui jam yra daroma psichologinė trauma eiti pas nemėgstamą gydytoją. Gaunasi kad niekam žmogus neberūpi. Rūpi tik biurokratija.
Komandą nori išplėsti, o įkainių pakelti tiek, kad tą komandą išlaikyti turbūt nenorės, bent jau iki šiol nenorėjo. Kiek mažyčių gydymo įstaigų, kurios puikiai rūpinosi savo slaugomais pacientais turėjo perleisti didelėms įstaigoms šią paslaugą, nes negalėjo suformuoti tinkamos komandos..
"Turek gera vaistininka - nesirgsi". Pasiteisina 100 proc. Jei ne tyrimai ar profilaktine apziura, gydytoju galima ir "nevarginti".

Skaitomiausios naujienos
Į viršų